A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Debrecen-Sestakert városrészen, az Egyetem főépületétől 5 perc sétára, 2 háló + étkezőkonyhás tégla lakás hosszútávra kiadó. Teljes felújításon esett át, így a lakóingatlan új biztonsági bejárati ajtóval, teljes körű bútorozással, gépesítéssel, légkondícionálóval és egyedi gáz cirkó fűtéssel rendelkezik. 2 havi kaució ellenében Augusztus első hetétől költözhető!
Referencia szám: #119517
*****
- Close to Main Uni
- 2 bedroom + dining room
- New security entrance door, complete furnishings, AC
- Individual gas central heating
- Available from the begining of August
- 2 months deposit required
Reference number: #119517
Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 03. Utoljára módosítva: 2025. 07. 03.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Debrecen, 3. emelet