A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
2025-ÖS ÁTADÁSÚ LAKÁS VÁRJA ELSŐ LAKÓJÁT!
Kiadó a 19. kerületben A TRIED HOME RESIDENCE LAKÓPARKBAN, a Vak Bottyán utcában egy 2025-ÖS ÁTADÁSÚ TÁRSASHÁZ 1. emeleti (LIFT VAN) 35 nm-es AMERIKAI KONYHÁS NAPPALI + TERASZOS (5 NM), BÚTOROZOTT ÉS GÉPESÍTETT (sütő, főzőlap, KLÍMA, ELEKTROMOS REDŐNYÖK), kiváló elrendezésű lakása.
Bérleti díj: 240.000 Ft/hó - TARTALMAZZA A REZSIT ÉS KÖZÖS KÖLTSÉGET IS!
Fűtés: Mennyezeti hűtés-fűtés rendszer került kialakításra, amely modern és energiahatékony megoldást kínál a lakók számára.
A környéken minden megtalálható (házzal szemben KÖKI Terminál), ami a hétköznapi élethez szükséges.
A dohányzás CSAK A LAKÁSON KÍVÜL MEGENGEDETT, KISÁLLAT NEM HOZHATÓ!
A lakás minimum 1 évre kiadó, 2 havi kaució és az 1. tárgyhavi díj megfizetése után AZONNAL költözhető.
Keressen bizalommal!
Ha nem vagyok elérhető, visszahívom!
Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 19. Utoljára módosítva: 2025. 04. 19.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, XIX. kerület, 1. emelet