Kiadó téglalakás, albérlet
Budapest, XIV. kerület, Kiszugló, Colombus utca, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kiadó téglalakás, albérlet leírása
Mexikói úttól és Zugló vasútállomástól néhány percre a zöld fás Colombus utcában, kiváló lalkóközösségű ház 2. emeletén (lift nincs) kiadó, egy frissen festett, világos, BÚTOROZATLAN, nagy nappali + hálós, ERKÉLYES, hangulatos lakás.
Az ingatlanban 2 tároló helyiség is helyet kapott.
Közlekedés: 3, 69 villamos, 5 busz, 70 troli; 7, 7E, 8E, 110, 112, 108E buszok néhány perc alatt elérhetőek.
Azonnal költözhető!
A bérléshez 2 haiv kaució és 1 havi bérleti díj szükséges.
Hosszú távra kiadó (minimum 1 év)
Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 26. Utoljára módosítva: 2026. 02. 26.
2 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XIV. kerület, Kiszugló, Colombus utca, 2. emelet