A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Próbáld ki, milyen az élet két cukrászda között!!! :)
XIII. ker. Angyalföld kertvárosi részén, a Kucsma utcában hosszú távra kiadó egy kellemes hangulatú, napfényes, III. em-i, fiatalos másfél szobás lakás, újszerű állapotban, 12 NM-ES KERTRE NÉZŐ TERASSZAL!
Október 1-jétől költözhető!
Az amerikai konyhás nappali nyugati, a hálószoba külön bejáratú és keleti tájolású, így nagyon világos lakás. Részben bútorozott, kanapé, gardrób, konyhabútor (tűzhely, sütő, elszívó, mosogatógép) a bérlő rendelkezésére áll.
Nagyon alacsony rezsiköltségű (mindennel együtt összesen 23 ezer Ft/hó ), csak a fogyasztás után fizetendőek a számlák.
A társasház 2018-ben épült, szép állapotú, rendezett és liftes.
Háziállat nélkül költöző, nem dohányzó bérlő jelentkezését várjuk.
1 havi bérleti díj, 2 havi kaució szükséges szerződéskötéskor.
Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 03.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Kucsma utca, 3. emelet