Kiadó téglalakás, albérlet
Budapest, VIII. kerület, József körút, 1. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kiadó téglalakás, albérlet leírása
Kiadó hosszú távra (min. 1 évre) VIII. ker. Palotanegyedben, kifejezetten iroda céljára egy azonnal költözhető, 164 m2-es, 5 külön bejáratú szobával + konyha-étkezővel rendelkező, 2 fürdőszobás + WC-és, 2 bejáratos és 2 előszobás, erkélyes, utcai és udvari nézetű, frissen felújított lakás, hívóliftes társasház 2. emeletén (hivatalosan 1. emeletén). Kaució: 2 havi bérleti díj.
Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 28.
5 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, VIII. kerület, József körút, 1. emelet