Kiadó téglalakás, albérlet
Budapest, VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Erzsébet körút
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kiadó téglalakás, albérlet leírása
Kiadó fiatalos, galériás garzon az Erzsébet körúton
Kiadó egy 23 m²-es, galériás, hangulatos kis lakás az Erzsébet körúton, kiváló közlekedéssel.
Alapterület: 23 m²
Galériás kialakítás
Közös költség, amely tartalmazza a vízfogyasztást
Rezsi: csak az áram fizetendő
Minimum 1 évre kiadó
A lakás ideális egy fő vagy egy pár számára. Kiváló elhelyezkedésének köszönhetően a közelben számos üzlet, étterem és tömegközlekedési lehetőség található. Hosszú távra, minimum 1 éves szerződéssel várja új bérlőjét.
Hirdetés feltöltve: 2026. 08. 07. Utoljára módosítva: 2026. 08. 28.
1 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Erzsébet körút