Kiadó téglalakás, albérlet
Budapest, VII. kerület, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kiadó téglalakás, albérlet leírása
Budapest VII. kerületében, az Alsó erdősor utcában hosszú távra kiadó egy 40 m²-es, felújított, galériás tégla lakás csendes, rendezett társasház 2. emeletén.
Az ingatlan kiváló elosztású: előszoba, konyha, fürdőszoba, külön WC, valamint egy tágas nappali, ahol a 3 métert meghaladó belmagasság lehetővé tette egy teljes értékű galéria kialakítását hálószobaként.
A lakás gépesített, légkondicionálóval felszerelt, azonnal költözhető.
Közlekedése kiváló: Keleti pályaudvar, Blaha Lujza tér, M2–M4 metró, 4–6 villamos néhány perc alatt elérhető.
Bérleti díj: 220.000 Ft / hó
Közös költség: 11.800 Ft
Rezsi átlag: 30 000,-Ft/hó
Kaució: 2 havi bérleti díj
Ideális választás egy főnek maximum egy párnak.
Dohányzás és kisállat nem megengedett.
Szerződéskötésjhez kéthavi bérleti díjnak megfelelő kaució, költözéshez közjegyző előtt tett kiköltözési nyilatkozat és az első havi bérleti díj megfizetése szükséges.
AZONNAL KÖLTÖZHETŐ
Hívj, ha érdekes lehet számodra.
Ha nem tudom felvenni, visszahívlak.
EszterZsófi
Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 13.
1 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, VII. kerület, 2. emelet