A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
A VII. kerület körúton belüli részén, hosszú távra kiadó egy 2000-es években épült, újszerű állapotú, 3 szobás, BÚTOROZOTT, belső udvarra néző terasszal rendelkező lakás
A társasház a Király utcától néhány háznyira található, liftes, AKADÁLYMENTES épületmélygarázzsal, ahol autó beállók bérelhetők.
A lakásban egybe nyíló nappali és a konyha-étkező, két hálószoba található, valamint egy gardrób.
A belső udvari erkély 8 nm méretű, a fürdőszoba és a wc különállóak.
AZONNAL költözhető a lakás minimum 1 évre 2 havi kaució kifizetéssel.
Megtekintéssel kapcsoaltban keressenek bizalommal!
Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 22. Utoljára módosítva: 2025. 07. 22.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kazinczy utca, 1. emelet