Kiadó téglalakás, albérlet
Budapest, III. kerület, Kaszásdűlő, Laktanya utca, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kiadó téglalakás, albérlet leírása
Hangulatos otthon Óbuda szívében – nyugalom és jó elérhetőség egy helyen
Kiadó a III. kerületben, Óbuda–Filatorigát közkedvelt részén, a Laktanya utcában egy 64 m²-es, 2 szobás, jó állapotú, berendezett és gépesített lakás.
Az ingatlan egy klasszikus, kis lakóközösségű társasház 2. emeletén található, lift nélkül. A lakás csendes utcára néz, nyugati tájolásának köszönhetően délután kellemesen benapozott, világos hangulatú.
A praktikus elosztású lakásban egy tágas nappali és egy külön nyíló hálószoba biztosít kényelmes életteret. A lakás teljesen bútorozott és gépesített, így azonnal költözhető. Klímával felszerelt, a fűtés házközponti rendszerrel megoldott.
A környék hangulata különleges: Óbuda történelmi utcái, kávézói és zöld területei egyedi életérzést kínálnak. A közelben megtalálható a Római-part, valamint a hangulatos Fő tér (Óbuda), számos étteremmel és kikapcsolódási lehetőséggel. A közlekedés is kiváló, így a belváros gyorsan elérhető.
Ideális választás egyedülállóknak vagy pároknak, akik nyugodt, mégis jól megközelíthető környezetben szeretnének élni.
Bérleti díj: 350.000 Ft / hó
Közös költség: 20.000 Ft / hó
Rezsi: kb. 10.000 Ft / hó
Minimum bérleti idő: 1 év
Beköltözés: 2 havi kaució + 1 havi bérleti díj
Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.
2 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, III. kerület, Kaszásdűlő, Laktanya utca, 2. emelet