Kiadó panellakás, albérlet
Budapest, III. kerület, Óbuda, Kerék utca, 9. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kiadó panellakás, albérlet leírása
AZONNAL KÖLTÖZHETŐ, PANORÁMÁS, NAPFÉNYES, 2 SZOBÁS LAKÁS KIADÓ A FLÓRIÁN TÉRNÉL!
III. kerületben, kiváló infrastruktúra mellett, a Flórián térnél, PRAKTIKUS ELOSZTÁSÚ, LÉGKONDIS, 51 nm-es, 2 külön nyíló szobás, részben berendezett és gépesített, 9. emeleti (liftes) panel lakás kiadó minimum 1 évre!
Bérleti díj: 210.000Ft/hó
Közös költség: 16.000FT/hó
Rezsi: fogyasztás alapján, mérőórákkal felszerelt.
Fűtés: távfűtés egyedi méréssel
A ház liftes, akadálymentesített, rendezett lépcsőházzal és jó lakóközösséggel.
Parkolás fizetős övezetben, a ház előtt, a környéken mindig található szabad hely.
Költségek:
Közös költség: 17 000 Ft/hó
Rezsi: kb. 20 000 Ft/hó
Jól nevelt kisállat hozható!
A környék kiváló közlekedésű: 9-es, 34-es, 106-os, 134-es busz, valamint az 1-es villamos a közelben.
A Flórián tér, bevásárlási lehetőségek, iskolák, parkok néhány perc sétára találhatók.
Ideális választás pároknak, egyedülállóknak vagy dolgozóknak, akik rendezett, világos, panorámás otthont keresnek Óbudán.
AZONNAL KÖLTÖZHETŐ 2 HAVI KAUCIÓ + 1 HAVI BÉRLETI DÍJJAL minimum 1 évre!
Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 26. Utoljára módosítva: 2025. 11. 26.
2 szobás panellakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, III. kerület, Óbuda, Kerék utca, 9. emelet