Astora Art House

Kiadó iroda
Székesfehérvár, földszint

150 000 Ft150 E Ft / hó 2 500 Ft/m2
3 szoba
60 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Emelet: földszint
Parkolás: Kocsibeálló
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    +36 70 318
    Ritual Ingatlan
    Ritual Ingatlan

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Kiadó iroda leírása

    Sereg utcai irodaházban bútorozott irodahelyiség kiadó.

    M7-es autópályától 3 percre jól megközelíthető helyen bérbeadó, földszinti 3 helyiségből álló, összesen 60 m2-es bútorozatlan irodahelyiség.

    Az irodahelységhez zárt autóparkoló igényelhető.

    Bérleti díj: 2500.-/m2 + Áfa + rezsi + 2 havi kaució

    Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

    Irodák ára Székesfehérvárott

    Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

    Ennek a m² ára
    Székesfehérvár m² ár
    3 e Ft
    3 e Ft 26%
    Ennek az ára
    Székesfehérvár átlagár
    150 E Ft / hó m Ft
    0.6 m Ft 76%

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Székesfehérvár, földszint

    Kiadó irodák a környékről

    Székesfehérvár
    Kiadó iroda

    Székesfehérvár

    450 E Ft / hó
    10 szoba
    104 m²
    Székesfehérvár
    Kiadó iroda

    Székesfehérvár

    33 E Ft / hó
    14 m²
    Székesfehérvár
    Kiadó iroda

    Székesfehérvár

    800 E Ft / hó
    104 m²
    Székesfehérvár
    Kiadó iroda

    Székesfehérvár

    132 E Ft / hó
    2 szoba
    40 m²
    Székesfehérvár
    Kiadó iroda

    Székesfehérvár

    208 E Ft / hó
    109 m²
    Székesfehérvár
    Kiadó iroda

    Székesfehérvár

    132 E Ft / hó
    2 szoba
    40 m²
    Székesfehérvár
    Kiadó iroda

    Székesfehérvár

    1841 E Ft / hó
    993 m²
    Székesfehérvár
    Kiadó iroda

    Székesfehérvár

    800 E Ft / hó
    104 m²
    Pákozd
    Kiadó iroda

    Pákozd

    180 E Ft / hó
    2 szoba
    58 m²
    Bicske
    Kiadó iroda

    Bicske

    2500 E Ft / hó
    2860 m²
    382 m²
    Székesfehérvár
    Kiadó iroda

    Székesfehérvár

    33 E Ft / hó
    14 m²
    Székesfehérvár
    Kiadó iroda

    Székesfehérvár

    95 E Ft / hó
    21 m²
    Pákozd
    Kiadó iroda

    Pákozd

    180 E Ft / hó
    2 szoba
    67 m²
    Székesfehérvár
    Kiadó iroda

    Székesfehérvár

    110 E Ft / hó
    2 + 1 szoba
    56 m²
    Székesfehérvár
    Kiadó iroda

    Székesfehérvár

    1850 E Ft / hó
    1 ha
    754 m²
    Székesfehérvár
    Kiadó iroda

    Székesfehérvár