Aerogate Homes

Kiadó ipari ingatlan
Szeged, Alsóváros, Tóth János Dűlő, földszint

+ 16 kép 1/19
1 575 600 000 Ft1575600 E Ft / hó 1 200 000 Ft/m2
1313 m²
földszint
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 16300 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Közmű: Gáz, Villany
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 357
Molnárné Bozóki Szílvia
Country Home

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Kiadó ipari ingatlan leírása

Kiadó ipari ingatlan Szeged–Kiskundorozsmán
Szeged egyik legdinamikusabban fejlődő ipari övezetében, a BYD gyár közvetlen közelében kínálunk bérbeadásra egy 16 300 m²-es, teljesen körbekerített, aszfaltozott ipari területet, rajta egy 1 313 m²-es, modern, többfunkciós raktár- és csarnoképülettel.
A terület teljes egészében targoncával jól járható, így intenzív logisztikai és raktározási tevékenységhez is ideális.
Az ingatlan elhelyezkedése logisztikai szempontból kiemelkedő: az M5-ös autópálya néhány percen belül elérhető, így kiváló választás országos vagy nemzetközi szállítmányozással foglalkozó vállalkozások számára.

Az ingatlan főbb előnyei
Sokoldalúan használható csarnoképület – 1 313 m²
A raktárépület kiváló műszaki állapotú, tégla falazattal, szendvicspanel mennyezettel és 4,5 méteres belmagassággal.
A terület több, külön funkcióra kialakított egységből áll:
• 3 csarnokrész:
• 168 m² – benne 13 m²-es iroda
• 250 m²
• 413 m² – benne 22 m²-es iroda
• 2 db, egyenként 105 m²-es hűtőház – élelmiszeripari, logisztikai vagy speciális tárolási igényekhez
• 50 m²-es szociális blokk:
• férfi–női öltözők
• WC-k
• konyha
A csarnok előtt kamionrakodó rámpa biztosítja a gyors és hatékony áruforgalmat.

Biztonság és infrastruktúra
A teljes terület aszfaltozott, zárt, kamerarendszerrel felszerelt.
A bejutást távvezérléses nagykapu segíti, amely a nagyobb járművek számára is kényelmes.
Közművek:
• Villany: 3×80 A
• Víz: mélyfúrt kút
• Csatorna: emésztő

Kiegészítő épület – 70 m²
A telek bejáratánál található egy különálló, 70 m²-es épület, amely jelenleg irodaként funkcionál, de szolgálati lakásnak, ügyfélfogadási vagy személyzeti célokra is tökéletesen alkalmas.
Közművek: villany, víz, gáz, emésztő.

Bérleti díj
1 200 Ft/m²/hó
Ez az ingatlan kiváló lehetőség azok számára, akik kiemelkedő lokációt, kiváló műszaki állapotot és komoly logisztikai előnyöket keresnek egyetlen helyen.

Kapcsolat
Molnárné Bozóki Szilvia – Ingatlanértékesítő
Telefon: 06 30 357 6837

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Ipari ingatlanok ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1200 e Ft
1 e Ft -100,151%
Ennek az ára
Szeged átlagár
1575600 E Ft / hó m Ft
0.3 m Ft -509,162%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, Alsóváros, Tóth János Dűlő, földszint

Kiadó ingatlanok a környékről

Hódmezővásárhely
Kiadó ipari ingatlan

Hódmezővásárhely

945 E Ft / hó
630 m²
Szeged
Kiadó téglalakás, albérlet

Szeged

290 E Ft / hó
2 szoba
68 m²
Hódmezővásárhely
Kiadó ipari ingatlan

Hódmezővásárhely

541 E Ft / hó
500 m²
Szeged
Kiadó téglalakás, albérlet

Szeged

370 E Ft / hó
3 szoba
57 m²
Hódmezővásárhely
Kiadó ipari ingatlan

Hódmezővásárhely

427 E Ft / hó
200 m²
450 m²
Szeged, Belváros, Bécsi körút
Kiadó téglalakás, albérlet

Szeged

200 E Ft / hó
1 + 1 szoba
44 m²
Hódmezővásárhely
Kiadó ipari ingatlan

Hódmezővásárhely

1000 E Ft / hó
9109 m²
Hódmezővásárhely
Kiadó ipari ingatlan

Hódmezővásárhely

2000 E Ft / hó
10000 m²
Szeged
Kiadó iroda

Szeged

136 E Ft / hó
2 szoba
40 m²
Szeged, Újszeged, Gólya utca
Kiadó ipari ingatlan

Szeged

85 E Ft / hó
116 m²
Szeged
Kiadó ipari ingatlan

Szeged

800 E Ft / hó
0 m²
Hódmezővásárhely
Kiadó ipari ingatlan

Hódmezővásárhely

690 E Ft / hó
3000 m²
350 m²
Szeged
Kiadó téglalakás, albérlet

Szeged

200 E Ft / hó
2 szoba
55 m²
Szeged, Kálvária sugárút környéke, Bakay Nándor utca 24
Kiadó iroda

Szeged

27 E Ft / hó
30 m²
Hódmezővásárhely
Kiadó ipari ingatlan

Hódmezővásárhely

945 E Ft / hó
630 m²
Szeged, Kálvária sugárút környéke, Bakay Nándor utca 24
Kiadó iroda

Szeged

170 E Ft / hó
60 m²
Szeged, Kálvária sugárút környéke, Bakay Nándor utca 24
Kiadó iroda

Szeged

236 E Ft / hó
75 m²
Szeged, Rókus, Rókusi körút
Kiadó panellakás, albérlet

Szeged

170 E Ft / hó
1 + 1 szoba
47 m²
Szeged
Kiadó ipari ingatlan

Szeged

27 E Ft / hó
1.07 ha
1.07 ha
Szentes
Kiadó ipari ingatlan

Szentes

400 E Ft / hó
6.02 ha
3040 m²
Derekegyház
Kiadó ipari ingatlan

Derekegyház