Kiadó ipari ingatlan
Budapest, VI. kerület, szuterén

+ 17 kép 1/20
350 000 Ft350 E Ft / hó 2 612 Ft/m2
134 m2
szuterén
építés éve:1936

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,4 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    +36 70 637
    Parti Anikó
    Városi Ingatlaniroda - VING

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

    * A kérdésre „Igen” válasz bejelölése esetén, az „Üzenet küldése” gombra kattintva kijelentem, hogy az OTP Bank Nyrt. Adatkezelési tájékoztatójának tartalmát megismertem és tudomásul vettem.

    Kiadó ipari ingatlan leírása

    KÖRÚT KÖZELI, 134 M2-ES RAKTÁR KIADÓ A NYUGATI MELLETT

    -----
    134 M2 WAREHOUSE FOR RENT NEAR KÖRÚT NEXT TO NYUGATI
    For English please scroll down or search on the English website(s)!
    -----

    Az ingatlan ideális választás lehet azok számára, akik szeretnék biztonságosan tárolni raktárkészletüket, munkájukhoz szükséges berendezéseiket, eszközeiket vagy bármilyen más tárgyukat - a Nyugati csomópont mellett.

    Ugyanakkor ez az ingatlan igazi gyöngyszem azok számára is, akik egyedi, inspiráló környezetre vágynak a belváros szívében – legyen szó akár üzlethelyiségről, műteremről, irodáról, stúdióról, próbateremről, kreatív műhelyről vagy kereskedelmi tevékenységről.

    IDEÁLIS HELYSZÍN – KIVÁLÓ ELHELYEZKEDÉS – MAXIMÁLIS ELÉRHETŐSÉG
    Az ingatlan Budapest egyik legforgalmasabb csomópontjában található, a Nyugati mellett, a Podmaniczky utcában, 100 méterre a körúttól. Így az elérhetőség garantált, elhelyezkedése miatt gyalog, tömegközlekedéssel és autóval is könnyen megközelíthető.

    TÖRTÉNELMI KÖRNYEZET – EGYEDI ADOTTSÁGOK
    A kiadó ingatlan egy öt szintes, 1936-ban épült, kiválóan karbantartott, tégla építésű ház alagsorában helyezkedik el, jól látható utcai bejárattal rendelkezik. Alapterülete 134 m2, helyiségeinek beosztása az alaprajz szerinti, tájolása északkeleti. Parkolni az utcán lehet.
    A közös költség összege 20.100 forint.

    JÓ MŰSZAKI ÁLLAPOT – AZONNAL KÖLTÖZHETŐ
    Az ingatlan a korszerű igényekhez igazítva a kétezres években teljeskörű felújításon esett át. Padlója olasz, kopásálló csempével lett burkolva, felújításra került a fűtési rendszer, az elektromos hálózat és a nyílászárók is.
    Padlófűtés garantálja a kényelmet 2 éves, új gázkazánnal.
    Az elérhető elektromos teljesítmény 25 Amper.
    A fém nyílászárók dupla üvegezéssel fokozzák az egyébként is vastag falak hő- és hangszigetelését.
    Optikai kábeles internetelérés – melyre a bérlő önállóan köt szerződés – biztosított.
    Az ingatlan akár azonnal birtokba vehető.

    BÉRLÉSI FELTÉTELEK
    A bérleti díj havonta 350.000 forint, melyet áfa nem terhel.
    A bérlőt terheli még az ingatlan építményadója, mely minden évben két részletben fizetendő, összege 160.800 Ft/félév.
    Minden fogyasztás mérőóra szerint fizetendő, az órák átírhatóak a bérlő nevére.
    Három havi kaució letétele, valamint az első havi bérleti díj megfizetése mellett az ingatlan márciustól használatba vehető.

    KINEK AJÁNLOM
    Ez az ingatlan tökéletes választás, ha vállalkozásának raktára számára kiváló elhelyezkedést, modern infrastruktúrát és rugalmas használhatóságot keres! Az elhelyezkedése megkülönbözteti más ingatlanoktól, üzleti tevékenységek széles skálája is folytatható benne.

    Bővebb tájékoztatásért és megtekintéshez időpont egyeztetés miatt kérem keressen elérhetőségeimen, a telefont bármikor felveszem, ha mégsem tudom, mindig visszahívom önt és minden levélre válaszolok:

    +36 70 63 73 773; parti.aniko@varos.hu

    Kiadó további üzleti ingatlanokért tekintse meg portfóliómat:
    https://varos.hu/munkatarsak/parti-aniko#ingatlanok
    =====

    134 M2 WAREHOUSE FOR RENT NEAR KÖRÚT NEXT TO NYUGATI

    The property can be an ideal choice for those who want to safely store their inventory, equipment, tools or any other items needed for their work - next to the Nyugati junction.

    At the same time, this property is also a real gem for those who want a unique, inspiring environment in the heart of the city center - whether it is a business premises, studio, office, studio, rehearsal room, creative workshop or commercial activity.

    IDEAL LOCATION - EXCELLENT LOCATION - MAXIMUM ACCESSIBILITY
    The property is located in one of the busiest junctions of Budapest, next to Nyugati, on Podmaniczky Street, 100 meters from the boulevard. Thus, accessibility is guaranteed, due to its location it can be easily reached on foot, by public transport and by car.

    HISTORICAL ENVIRONMENT – UNIQUE FEATURES
    The property for rent is located in the basement of a five-story, well-maintained, brick-built house built in 1936, with a clearly visible street entrance. Its floor area is 134 m2, the layout of the rooms is according to the floor plan, and its orientation is northeast. Parking is possible on the street.
    The common cost is 20,100 HUF.

    GOOD TECHNICAL CONDITION – IMMEDIATE MOVE-IN
    The property underwent a complete renovation in the 2000s, adapting it to modern needs. Its floor was covered with Italian, wear-resistant tiles, and the heating system, electrical network and doors and windows were also renovated.
    Underfloor heating guarantees comfort with a 2-year-old, new gas boiler.
    The available electrical power is 25 Ampere.
    The metal doors and windows are double-glazed to enhance the thermal and sound insulation of the already thick walls.
    Optical cable internet access – for which the tenant signs a contract independently – is provided.
    The property can be taken into possession immediately.

    RENTAL TERMS
    The rental fee is 350,000 HUF per month, which is not subject to VAT.
    The tenant is also responsible for the propertys building tax, which is payable in two installments each year, amounting to 160,800 HUF/semester.
    All consumption is paid according to the meter, the hours can be transferred to the tenants name.
    In addition to paying a three-month deposit and the first months rent, the property can be used from March.

    WHO DO I RECOMMEND
    This property is the perfect choice if you are looking for an excellent location, modern infrastructure and flexible usability for your businesss warehouse! Its location sets it apart from other properties, and a wide range of business activities can be carried out in it.

    For more information and to schedule a visit, please reach out to me through my contacts, I am accessible anytime, if I can’t pick up the phone, Ill always call you back and answer all mail.

    +36 70 63 73 773; parti.aniko@varos.hu

    For more commercial properties for rent, please see my portfolio:
    https://varos.hu/munkatarsak/parti-aniko#ingatlanok
    =====

    Hirdetés feltöltve: 2025. 01. 15. Utoljára módosítva: 2025. 02. 16.

    Ipari ingatlanok ára Budapesten

    Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

    Ennek a m² ára
    VI. kerület m² ár
    Budapest m² ár
    3 e Ft
    2 e Ft -14%
    12 e Ft 78%
    Ennek az ára
    VI. kerület átlagár
    Budapest átlagár
    350 E Ft / hó m Ft
    0.3 m Ft -17%
    1.2 m Ft 71%

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Budapest, VI. kerület, szuterén

    Kiadó ingatlanok a környékről

    Kiadó téglalakás, albérlet
    Kiadó téglalakás, albérlet

    V. kerület

    481 E Ft / hó
    2 szoba
    52 m2
    Kiadó téglalakás, albérlet
    Kiadó téglalakás, albérlet

    VIII. kerület

    602 E Ft / hó
    4 szoba
    91 m2
    Kiadó téglalakás, albérlet
    Kiadó téglalakás, albérlet

    XIII. kerület, Angyalföld, Babér utca

    290 E Ft / hó
    2 + 1 szoba
    58 m2
    Kiadó iroda
    Kiadó iroda

    IX. kerület, Ferencváros, Boráros tér

    540 E Ft / hó
    5 szoba
    107 m2
    Kiadó téglalakás, albérlet
    Kiadó téglalakás, albérlet

    XI. kerület

    230 E Ft / hó
    1 szoba
    38 m2
    Kiadó panellakás, albérlet
    Kiadó panellakás, albérlet

    III. kerület, Kaszásdűlő, Búza utca

    240 E Ft / hó
    2 szoba
    52 m2
    Kiadó panellakás, albérlet
    Kiadó panellakás, albérlet

    XXI. kerület

    240 E Ft / hó
    3 szoba
    84 m2
    Kiadó téglalakás, albérlet
    Kiadó téglalakás, albérlet

    VI. kerület

    480 E Ft / hó
    3 szoba
    84 m2
    Kiadó téglalakás, albérlet
    Kiadó téglalakás, albérlet

    XIII. kerület, Angyalföld

    195 E Ft / hó
    1 szoba
    30 m2
    Kiadó téglalakás, albérlet
    Kiadó téglalakás, albérlet

    VII. kerület

    190 E Ft / hó
    1 szoba
    20 m2
    Kiadó téglalakás, albérlet
    Kiadó téglalakás, albérlet

    III. kerület

    481 E Ft / hó
    3 szoba
    90 m2
    Kiadó téglalakás, albérlet
    Kiadó téglalakás, albérlet

    V. kerület, Belváros, Aranykéz utca

    481 E Ft / hó
    3 szoba
    90 m2
    Kiadó téglalakás, albérlet
    Kiadó téglalakás, albérlet

    V. kerület

    802 E Ft / hó
    3 szoba
    92 m2
    Kiadó téglalakás, albérlet
    Kiadó téglalakás, albérlet

    V. kerület

    802 E Ft / hó
    3 szoba
    104 m2
    Kiadó téglalakás, albérlet
    Kiadó téglalakás, albérlet

    XIII. kerület

    295 E Ft / hó
    1 szoba
    40 m2
    Kiadó téglalakás, albérlet
    Kiadó téglalakás, albérlet

    V. kerület

    802 E Ft / hó
    3 + 2 szoba
    89 m2
    Kiadó iroda
    Kiadó iroda

    V. kerület, Belváros, Kristóf tér

    517 E Ft / hó
    127 m2
    Kiadó téglalakás, albérlet
    Kiadó téglalakás, albérlet

    XI. kerület, Nádorkert

    290 E Ft / hó
    2 szoba
    45 m2
    Kiadó téglalakás, albérlet
    Kiadó téglalakás, albérlet

    VI. kerület

    240 E Ft / hó
    2 szoba
    54 m2
    Kiadó téglalakás, albérlet
    Kiadó téglalakás, albérlet

    XIII. kerület

    221 E Ft / hó
    1 szoba
    24 m2
    Kiadó téglalakás, albérlet
    Kiadó téglalakás, albérlet

    XIII. kerület, Vizafogó

    290 E Ft / hó
    2 szoba
    41 m2
    Kiadó téglalakás, albérlet
    Kiadó téglalakás, albérlet

    V. kerület

    802 E Ft / hó
    3 szoba
    84 m2
    Kiadó panellakás, albérlet
    Kiadó panellakás, albérlet

    IV. kerület

    260 E Ft / hó
    2 szoba
    62 m2
    Kiadó téglalakás, albérlet
    Kiadó téglalakás, albérlet

    XI. kerület

    320 E Ft / hó
    2 szoba
    48 m2

    Falusi CSOK ingatlanok

    Eladó családi ház
    Eladó családi ház

    Szarvaskő, Rózsa utca

    49.9 M Ft
    1 + 3 szoba
    140 m2
    Eladó családi ház
    Eladó családi ház

    Dunavecse, Hold utca

    12.5 M Ft
    1 szoba
    43 m2
    Eladó téglalakás
    Eladó téglalakás

    Balatonszemes, Ady E. utca 6

    78.9 M Ft
    2 szoba
    42 m2
    Eladó családi ház
    Eladó családi ház

    Buzsák

    71 M Ft
    3 szoba
    116 m2
    Eladó családi ház
    Eladó családi ház

    Kétpó

    14.9 M Ft
    1 + 2 szoba
    86 m2
    Eladó családi ház
    Eladó családi ház

    Ópusztaszer

    43 M Ft
    3 + 1 szoba
    100 m2
    Eladó családi ház
    Eladó családi ház

    Magyaratád

    36.9 M Ft
    2 + 1 szoba
    82 m2
    Eladó téglalakás
    Eladó téglalakás

    Pitvaros

    5.2 M Ft
    3 szoba
    72 m2