Astora Olive Club House

Kiadó ipari ingatlan
Budapest, IX. kerület

+ 8 kép 1/11
6 151 383 Ft6151 E Ft / hó 540 Ft/m2
1.14 ha

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    +36 1 444
    Varga Dávid Bence
    Duna House - József Attila Ltp.

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Kiadó ipari ingatlan leírása

    IX. kerületben,frekventált lokációban, kamionozható főút mentén, zárt ipari parkban RAKTÁR helyiségek kiadók. Személygépkocsi parkolás megoldható.

    10 szinten, szintenként 1140 nm száraz, fűthető helyiségek 1,5 Eu/nm + Áfa áron kiadóak. Legkisebb kivehető nm, 5700 nm!  A belső térelválasztás tetszőlegesen megoldható. Szociális helyiségek, irodák kialakítására, felújításában a kiadó cég partner.

    Továbbá  kiadók a telephelyen földszinti, egymás mellett lévő raktárhelyiségek, melyek mérete 557 nm, 678 nm, illetve 683 nm. Ezek külön-külön illetve egyben is bérelhetők. Ezek ára 3 Eu/nm +Áfa.
    A bérleti díjon felül fizetendő még a 24 órás portaszolgálat díja, mely 100 Ft/nm + Áfa/hó.

    Az épület kamion rámpás, 4 teherlifttel felszerelt, fűtése elektromos.

    Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

    Ipari ingatlanok ára Budapesten

    Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

    Ennek a m² ára
    IX. kerület m² ár
    Budapest m² ár
    1 e Ft
    3 e Ft 81%
    4 e Ft 88%
    Ennek az ára
    IX. kerület átlagár
    Budapest átlagár
    6151 E Ft / hó m Ft
    2.4 m Ft -151%
    1.2 m Ft -427%

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Budapest, IX. kerület

    Kiadó ingatlanok a környékről

    IX. kerület
    Kiadó ipari ingatlan

    Budapest, IX. kerület

    49 E Ft / hó
    28 m²
    IX. kerület
    Kiadó ipari ingatlan

    Budapest, IX. kerület

    1791 E Ft / hó
    753 m²
    XIV. kerület, Alsórákos, Ilka utca
    Kiadó téglalakás, albérlet

    Budapest, XIV. kerület

    170 E Ft / hó
    1 szoba
    27 m²
    XIII. kerület, Radnóti Miklós utca
    Kiadó téglalakás, albérlet

    Budapest, XIII. kerület

    320 E Ft / hó
    2 + 1 szoba
    65 m²
    IX. kerület
    Kiadó ipari ingatlan

    Budapest, IX. kerület

    53 E Ft / hó
    30 m²
    VII. kerület, Külső Erzsébetváros
    Kiadó téglalakás, albérlet

    Budapest, VII. kerület

    295 E Ft / hó
    2 + 1 szoba
    73 m²
    II. kerület