Astora Art House

Kiadó ipari ingatlan
Budapest, III. kerület, félemelet

+ 5 kép 1/8
233 767 Ft234 E Ft / hó 3 832 Ft/m2
1 szoba
61 m²
félemelet

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    +36 70 209
    Bikádyné Udvardi Irén XI. Kondorosi út
    referens

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Kiadó ipari ingatlan leírása

    "Óbudán a Nagyszombat utcához közel kiadó többek között egy 61 nm-es raktár 9,6 euro/nm azaz (586 euro)/hó összegért, ugyanitt pedig egy 21 nm-es iroda is 14,8 euro/nm (azaz 310 euro )/hó bérleti díjért. A raktár egy földszinti, nagyobb méretú 148 nm-es raktár része, amelyért 9,6 euro/nm (azaz 586 euro)/hó fizetendő.
    Az ingatlanegyüttes udvarára gépkocsival be lehet hajtani, jó a környék infrastruktúrája és megközelíthetősége.
    Az ajánlott irodák raktárral együtt, vagy külön-külön is bérelhetők.
    Érdeklődés esetén megszervezen a teljes kínálat megtekintését.
    104986
    "

    Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

    Ipari ingatlanok ára Budapesten

    Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

    Ennek a m² ára
    III. kerület m² ár
    Budapest m² ár
    4 e Ft
    3 e Ft -25%
    4 e Ft 13%
    Ennek az ára
    III. kerület átlagár
    Budapest átlagár
    234 E Ft / hó m Ft
    0.8 m Ft 70%
    1.2 m Ft 80%

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Budapest, III. kerület, félemelet

    Kiadó ingatlanok a környékről

    XV. kerület
    Kiadó panellakás, albérlet

    Budapest, XV. kerület

    260 E Ft / hó
    3 szoba
    55 m²
    III. kerület
    Kiadó ipari ingatlan

    Budapest, III. kerület

    600 E Ft / hó
    477 m²
    XI. kerület, Nádorkert, Bíró László József körút
    Kiadó téglalakás, albérlet

    Budapest, XI. kerület

    1450 E Ft / hó
    4 szoba
    90 m²
    II. kerület, Széphalom, Szabadság utca
    Kiadó téglalakás, albérlet

    Budapest, II. kerület

    501 E Ft / hó