Astora Art House

Eladó üzlethelyiség
Zalaegerszeg, földszint

+ 5 kép 1/8
26 600 000 Ft26.6 M Ft 665 000 Ft/m2
40 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 254
MelczerIngatlan
MelczerIngatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Zala vármegye, Zalaegerszeg 40m2-es üzlethelyiség eladó. A zalai megyeszékhely belvárosában található, a 2000-es évek elején épült földszinti, utcai bejáratos ingatlanban ügyféltér, (jelenleg) masszás szoba, és vizesblokk került kialakításra. A tehermentes üzlet melegéről elektromos fűtés gondoskodik.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Zalaegerszegen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zalaegerszeg m² ár
665 e Ft
448 e Ft -48%
Ennek az ára
Zalaegerszeg átlagár
26.6 M Ft m Ft
18.9 m Ft -41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zalaegerszeg, földszint

Eladó családi házak a környékről

Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

184.11 M Ft
6 + 5 szoba
300 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

69.9 M Ft
6 szoba
180 m²
Zalaszántó
Eladó családi ház

Zalaszántó

14.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

225 M Ft
11 + 1 szoba
317 m²
Nagykanizsa, Csengery
Eladó családi ház

Nagykanizsa

65.9 M Ft
4 szoba
231 m²
Pat
Eladó családi ház

Pat

11 M Ft
4 szoba
117 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

27 M Ft
2 szoba
60 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

200 M Ft
7 szoba
355 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

114 M Ft
4 szoba
163 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

12 M Ft
2 szoba
18 m²
Kustánszeg
Eladó családi ház

Kustánszeg

13.5 M Ft
3 szoba
75 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

299 M Ft
7 szoba
1800 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

38.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

49 M Ft
2 + 1 szoba
75 m²
Vonyarcvashegy
Eladó családi ház

Vonyarcvashegy

169 M Ft
4 szoba
178 m²
Lenti
Eladó családi ház

Lenti

56 M Ft
5 + 1 szoba
165 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

169.9 M Ft
5 szoba
190 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

111.835 M Ft
5 szoba
184 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

175 M Ft
3 szoba
140 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

146 M Ft