River Life

Eladó üzlethelyiség
Veszprém

+ 9 kép 1/12
29 500 000 Ft29.5 M Ft 1 180 000 Ft/m2
25 m²
építés éve:1995

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 397
Miklósné Csapó Andrea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Veszprém belvárosában eladásra kínálunk egy 25 m2-es üzlethelyiséget, a GDN Ingatlanhálózat kínálatából!

A hangulatos, jól megközelíthető üzlethelyiséget a közkedvelt Kinizsi Üzletház emeletén találjuk, igazán frekventált, forgalmas helyen – ahol mindig pezseg az élet!

- Az üzlet 25 m² alapterületű, 1995-ben épült, és az alagsorban saját raktár is tartozik hozzá.
- A fűtés távhőről megoldott, egyedi mérővel és radiátoros hőleadással.
- A víz távmelegvízről érkezik, a mosdó és WC közös használatú.
- A kerámialapos padlóburkolat, a központi hűtés, valamint a rendezett, tiszta környezet mind hozzájárulnak ahhoz, hogy az új tulajdonos rögtön otthon érezze magát itt.

Ez a barátságos kis üzlethelyiség tökéletes választás lehet kereskedelmi tevékenységhez, szolgáltatáshoz vagy akár egy új vállalkozás elindításához is!
Ha szeretne egy jó adottságokkal rendelkező, szerethető helyet, itt megtalálja!

Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget!

Amennyiben a veszprémi GDN Ingatlaniroda által kínált üzlethelyiség, vagy bármely, a kínálatunkban található ingatlan felkeltette érdeklődését, forduljon hozzám bizalommal!

Ingatlanirodánk díjmentes, banksemleges hitelügyintézéssel, illetve ügyvédi tanácsadással is áll Ügyfeleink rendelkezésére! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 389223

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Veszprémben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veszprém m² ár
1180 e Ft
893 e Ft -32%
Ennek az ára
Veszprém átlagár
29.5 M Ft m Ft
126.1 m Ft 77%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veszprém

Eladó ingatlanok a környékről

Nemesvita
Eladó üzlethelyiség

Nemesvita

590 M Ft
9526 m²
900 m²
Tihany
Eladó üzlethelyiség

Tihany

490 M Ft
507 m²
287 m²
Balatonalmádi
Eladó üzlethelyiség

Balatonalmádi

220 M Ft
11 szoba
832 m²
Veszprém
Eladó üzlethelyiség

Veszprém

22.1 M Ft
26 m²
Veszprém
Eladó üzlethelyiség

Veszprém

70 M Ft
2 szoba
136 m²
Ajka
Eladó üzlethelyiség

Ajka

49 M Ft
957 m²
177 m²
Zirc
Eladó üzlethelyiség

Zirc

245 M Ft
1799 m²
350 m²
Veszprém
Eladó üzlethelyiség

Veszprém

28 M Ft
1 szoba
27 m²
Veszprém
Eladó üzlethelyiség

Veszprém

48 M Ft
46 m²
Veszprém
Eladó üzlethelyiség

Veszprém

69.9 M Ft
164 m²
Veszprém
Eladó üzlethelyiség

Veszprém

28.9 M Ft
25 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó üzlethelyiség

Veszprém

14.9 M Ft
1 szoba
14 m²
Tótvázsony
Eladó üzlethelyiség

Tótvázsony

180 M Ft
2877 m²
546 m²
Veszprém, Dózsaváros, Céhház utca
Eladó üzlethelyiség

Veszprém

160 M Ft
220 m²
Tihany
Eladó üzlethelyiség

Tihany

45 M Ft
49 m²
Nemesvita
Eladó üzlethelyiség

Nemesvita

1200 M Ft
1000 m²
Révfülöp
Eladó üzlethelyiség

Révfülöp

129 M Ft
330 m²
Nemesvita
Eladó üzlethelyiség

Nemesvita

590 M Ft
6526 m²
1000 m²
Veszprém, Dózsaváros, Kossuth Lajos utca
Eladó üzlethelyiség

Veszprém

58 M Ft
31 m²
Várpalota
Eladó üzlethelyiség

Várpalota

99.2 M Ft
306 m²
Veszprém
Eladó üzlethelyiség

Veszprém

250 M Ft
540 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó üzlethelyiség

Veszprém