River Life

Eladó üzlethelyiség
Szeged, Belváros, Etelka sor, földszint

+ 15 kép 1/18
69 990 000 Ft69.99 M Ft 786 404 Ft/m2
89 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 613
Nagy Nóra
Ingatlan Cafe Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Eladó az alábbi jellemzőkkel rendelkező utcai bejáratos üzlethelyiség Felsővároson:

- a tégla építésű üzlet az Etelka soron található a Pick Aréna és a Tiszavirág Sportuszoda szomszédságában, alapvetően panelházakkal körülvett területen
- 89 m2 alapterületű, amihez a tulajdonosok még 39 m2 nagyságú épületrészt hozzáépítettek
- elosztása: ügyféltér és kiszolgáló pult került kialakításra, a hozzáépített részen pedig tároló, illetve 4 db wc, ezek egyikében zuhanyzó, kívül pedig kézmosó kapott helyet
- 2024-ben ki lettek cserélve a nyílászárók, ezen kívül a víz- és villanyvezetékek (3 fázis) cseréje is megtörtént
- hűtő-fűtő klíma gondoskodik a megfelelő hőmérsékletről
- igény szerint az ingatlanra még egy szint ráépíthető (építési engedély megadva)
- korábban sörözőként és lottózóként működött, ha az új tulajdonos hasonlóan szeretné tovább üzemeltetni, akkor a mostani tulajdonos szívesen segít ennek hivatalos lebonyolításában (jelenleg is megvannak a szükséges engedélyek)
- az üzlet körül hangulatos teraszrész is kialakítható, így még több vendég befogadására alkalmas

További informacióért és a megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

üzlethelyiségek ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Szeged m² ár
786 e Ft
718 e Ft -10%
970 e Ft 19%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Szeged átlagár
69.99 M Ft m Ft
83.8 m Ft 17%
35.2 m Ft -99%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, Belváros, Etelka sor, földszint

Eladó családi házak a környékről

Tiszasziget
Eladó családi ház

Tiszasziget

47 M Ft
4 szoba
160 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

11.52 M Ft
17 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

259 M Ft
6 szoba
314 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

231.874 M Ft
5 szoba
182 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

129.5 M Ft
1 + 3 szoba
122 m²
Makó, Ráday 9/b
Eladó családi ház

Makó

49.9 M Ft
1 szoba
150 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

150 M Ft
5 + 1 szoba
164 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

259 M Ft
6 szoba
314 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

115 M Ft
7 szoba
196 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

198.9 M Ft
4 + 2 szoba
175 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

60 M Ft
4 szoba
120 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.4 M Ft
31 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

64.99 M Ft
4 + 2 szoba
235 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

159 M Ft
3 + 2 szoba
110 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

74.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.89 M Ft
3 szoba
110 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

134.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

220 M Ft
12 + 2 szoba
760 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.4 M Ft
31 m²
Szeged