Seven Pearl

Eladó üzlethelyiség
Szeged, szuterén

+ 6 kép 1/9
41 000 000 Ft41 M Ft 788 462 Ft/m2
1 + 1 szoba
52 m²
szuterén

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 129
Kelemen Márton
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

H&P azonosító: #19307

 

Kelemen Márton vezető referens, tel.: +36-30-129-9092

 

Amennyiben kollégánk elfoglalt, kérjen visszahívást SMS-ben a +36-70-628-1033-as telefonszámon!

 

Eladó Saját Tulajdonú Üzlethelyiség Szegeden!

 

főbb jellemzői:

 

-  üzlethelyiség területe: 52m2

-  1+1 szoba,mosdó

-  összközműves

-  tégla falazat

-  konvektoros fűtés

-  Belvároshoz közel

- parkolási lehetőség az épület előtt

 

 

 

 

Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal!

Home & People azonosító: #19307

 

Irányár: 41.000.000,- Ft

Kelemen Márton vezető referens, tel.: +36-30-129-9092

 

Cégünk az ügyfeleink részére ingyenesen vállalja, a megegyezés sikeres lebonyolítását,  jogi tanácsadást, illetve teljeskörű CSOK és hitelügyintézést!

Kérje ingyenes tájékoztatásunkat!

 A kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban felvilágosítást tudunk nyújtani, a Home and People  Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt.

Szolgáltatásaink vevőink részére díjmentesek.

Hirdetés feltöltve: 2024. 08. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
788 e Ft
969 e Ft 19%
Ennek az ára
Szeged átlagár
41 M Ft m Ft
35.1 m Ft -17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, szuterén

Eladó családi házak a környékről

Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.64 M Ft
31 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

19.9 M Ft
2 szoba
35 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

199.8 M Ft
5 szoba
140 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

115 M Ft
7 szoba
196 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

225 M Ft
5 szoba
203 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

129.5 M Ft
1 + 3 szoba
122 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

198.9 M Ft
4 + 2 szoba
175 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

26.49 M Ft
1 szoba
59 m²
Szeged, Újszeged, Radnóti utca
Eladó családi ház

Szeged

329.9 M Ft
12 + 2 szoba
619 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

225 M Ft
5 szoba
203 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

159 M Ft
3 + 2 szoba
110 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

63 M Ft
3 szoba
94 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.64 M Ft
31 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

259 M Ft
6 szoba
314 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

198.9 M Ft
4 + 2 szoba
175 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.89 M Ft
3 szoba
110 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

60 M Ft
4 szoba
120 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház