City Pearl

Eladó üzlethelyiség
Szeged, földszint

1/1
35 000 000 Ft35 M Ft 194 444 Ft/m2
180 m²
földszint

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 248
Szegedi Ingatlan és Hiteliroda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Szeged legszebb üzlete díjjal kitüntetett működő üzlet

A Kölcsey utcában a legszebb nagy forgalmú, kialakult vevőkörrel rendelkező üzlet árukészlettel együtt eladó.
A felsőkategóriás Franchise jog átadásával, eladó -az üzlet rendelkezik ezen túl multitrend joggal.
A szecessziós épületben kialakított üzlet 180 m2 alapterületű, galériás, teljes körűen felújított, gyönyörűen kialakított padlófűtéses. az elegáns berendezéssel együtt átadó.
A hatalmas utcai portál látványos kirakat.
AZ üzlethelyiség bérleti jog 30.millió Ft, melyhez az árukészlettel, a beszerzési forrásokkal, és a kialakult vevőkörrel a tevékenység szerződéskötést követően akadálymentesen folytatható.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 16. Utoljára módosítva: 2026. 04. 16.

üzlethelyiségek ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
194 e Ft
793 e Ft 75%
Ennek az ára
Szeged átlagár
35 M Ft m Ft
85.9 m Ft 59%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, földszint

Eladó üzlethelyiségek a környékről

Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

65 M Ft
178 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

22 M Ft
1 szoba
28 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

114.1 M Ft
8 szoba
150 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

190 M Ft
384 m²
268 m²
Szeged, Belváros, Dáni János utca
Eladó üzlethelyiség

Szeged

55 M Ft
178 m²
Hódmezővásárhely
Eladó üzlethelyiség

Hódmezővásárhely

89 M Ft
485 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

45 M Ft
3 szoba
83 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

190 M Ft
384 m²
268 m²
Hódmezővásárhely
Eladó üzlethelyiség

Hódmezővásárhely

82.9 M Ft
2 szoba
120 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

265 M Ft
384 m²
268 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

60 M Ft
1 szoba
178 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

36.499 M Ft
33 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

99 M Ft
124 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

39.8 M Ft
3 szoba
54 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

32.999 M Ft
1 szoba
33 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

45 M Ft
3 szoba
83 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

60 M Ft
1 szoba
178 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

189 M Ft
4 szoba
399 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

16 M Ft
1 szoba
76 m²
Szeged, Belváros, Dáni János utca
Eladó üzlethelyiség

Szeged

55 M Ft
178 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

31.49 M Ft
36 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

36.499 M Ft
33 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

52.7 M Ft
62 m²