Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó 650 m²-es ipari ingatlan Pécelen, ipari parkban!
Budapest XVII. kerületétől és az M0-s autópálya lehajtójától pár percre, könnyen megközelíthető helyen kínálunk eladásra egy újszerű, 2000-ben épült ipari ingatlant. A kétszintes épület első emeletén található 650 m²-es terület szabadon alakítható, jelenleg egy részét gipszkarton válaszfalak osztják.
Főbb jellemzők:
• Födém terhelhetőség: 600 kg/m²,könnyűszerkezetes ráépítés lehetséges
• Belmagasság: 3,3m
• Helyiségek: recepció, irodák, öltözők, konyha, raktárak, üzemrész
• Árumozgatás: 2 tonnás teherlift
• Műszaki felszereltség: műanyag ablakok, légkondicionálás, kamerarendszer, cirkófűtés, hőszivattyúk
• Közművek: víz, gáz, csatorna, ipari áram (3×82A)
• Parkolás: 2 rakodóhely, 2 személyautóhely, továbbiak vásárolhatók, vagy bérelhetők
• Biztonság: 24 órás porta- és biztonsági szolgálat, kamerarendszer
Az ingatlan élelmiszerüzemként működött, de sokféle ipari és logisztikai célra alkalmas, akár konditerem is kialakítható!
Ár: 179 M Ft (magánszemélytől, nem áfás)
Közös költség: 170 000 Ft/hó
A környék legjobb ajánlata!
További információért keressen bizalommal!
Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 01. Utoljára módosítva: 2025. 04. 02.
Cím: Pécel