City Pearl

Eladó üzlethelyiség
Nyíregyháza

+ 6 kép 1/9
280 000 000 Ft280 M Ft 558 882 Ft/m2
501 m²
építés éve:2018

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3642814759
Vareha Tamás
Duna House - Nyíregyháza, Szegfű utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Nyíregyháza, 4 sávos nagy forgalmú út mentén, gyönyörű, 2 szintes, 501 nm-es üzlethelyiség, 25 nm-es garázzsal, 15 db autó beállóval eladó!
Az épület 2018-ban épült, riasztóval kamera rendszerrel, elektromos kapukkal szerelt, 22 Kw napelem került telepítésre, Fencol hűtés, fűtés, padlófűtés, hőszivattyú! Hívjon bizalommal, vevőink számára minden szolgáltatás ingyenes!

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
559 e Ft
588 e Ft 5%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
280 M Ft m Ft
99.8 m Ft -180%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó üzlethelyiségek a környékről

Kótaj
Eladó üzlethelyiség

Kótaj

65 M Ft
4 szoba
711 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

5.9 M Ft
1 szoba
0 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

30 M Ft
2 szoba
80 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

140 M Ft
611 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

5.9 M Ft
1 szoba
0 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

190 M Ft
498 m²
Gávavencsellő
Eladó üzlethelyiség

Gávavencsellő

220 M Ft
1600 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

250 M Ft
11 szoba
300 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

190 M Ft
611 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

35.9 M Ft
92 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

165 M Ft
161 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

160 M Ft
5600 m²
440 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

115 M Ft
2 szoba
144 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

140 M Ft
611 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

300 M Ft
700 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

165 M Ft
161 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

30 M Ft
2 szoba
80 m²
Nyíregyháza, Belváros, Vay Ádám körút
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

6.99 M Ft
21 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

32.5 M Ft
65 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

115 M Ft
2 szoba
144 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

250 M Ft
11 szoba
300 m²
Nyíregyháza