Aerogate Homes

Eladó üzlethelyiség
Nyíregyháza

1/2
145 800 000 Ft145.8 M Ft 810 000 Ft/m2
180 m²

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 339
Balla Anett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Forgalom = láthatóság = bevétel

Stabil hozam, maximális láthatóság a belváros szívében!

Nyíregyháza egyik legforgalmasabb belvárosi útszakaszán, utcafronton kínálunk megvételre egy 180 nm-es, panorámás üzlethelyiséget, modern belső kialakítással.

Az ingatlan műszaki állapota és elhelyezkedése miatt ideális franchise-hálózatok, bankfiók, biztosító, egészségügyi szolgáltató, prémium kiskereskedelem vagy befektetők számára.

Főbb jellemzők:

180 nm egybefüggő, jól alakítható belső tér

Utcafronti megjelenés, nagy gyalogos- és autós forgalom

Panorámás kilátás

Hőszigetelt nyílászárók

Modern belső tér

Gázfűtés + padlófűtés + klíma

Azonnal hasznosítható állapot!

Eladási nettó irányár: 145.800.000.- Ft

Keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
810 e Ft
588 e Ft -38%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
145.8 M Ft m Ft
99.8 m Ft -46%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

94 M Ft
3 szoba
110 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
4 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba
204 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

98 M Ft
4 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

290 M Ft
4 szoba
620 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

60 M Ft
3 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
4 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

34.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft
5 szoba
274 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

27 M Ft
2 + 1 szoba
96 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft
5 szoba
274 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²