Seven Pearl

Eladó üzlethelyiség
Nyíregyháza, földszint

+ 17 kép 1/20
49 000 000 Ft49 M Ft 490 000 Ft/m2
5 szoba
100 m²
földszint

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 15 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 567
DoraLi'ingatlan
DoraLi'Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

TÖBBFÉLE TEVÉKENYSÉGRE ALKALMAS, BELVÁROSI ÜZLETHELYISÉG ELADÓ!

Nyíregyháza belvárosában, KIVÁLÓ ELHELYEZKEDÉSŰ, felújított állapotú üzlethelyiség eladó, amely számos vállalkozási tevékenységre ideális választás.

Jelenlegi kialakítása ÉTTEREM, de az ingatlan adottságainak köszönhetően IRODÁNAK, SZÉPSÉGSZALONNAK, KERESKEDELMI vagy SZOLGÁLTATÓ EGYSÉGNEK is kiváló lehetőség.

Az 100 m²-es, tégla építésű ingatlanban vendégtér, konyha, tárolók, előkészítők, valamint külön férfi, női és személyzeti mosdók találhatók.
A 35 fő befogadására alkalmas vendégtér klimatizált, tágas és igényesen kialakított.

A helyiség TELJESEN GÉPESÍTETT és BERENDEZETT, igény esetén az eszközök (pl. 2 fakkos pizzakemence, sörcsap, hűtők, pult, szellőzőrendszer, szagelszívó, 2 klíma) külön megállapodás szerint megvásárolhatók.

Az elektromos hálózat felújított, a FŰTÉS gázcirkós radiátorral, a helyiség internet- és távfelügyeletre előkészített.

Az elhelyezkedése frekventált, gyalogosforgalma kimagasló, környezete rendezett és könnyen megközelíthető.

Minimális ráfordítással saját igényre szabható, így új tulajdonosa rövid időn belül megkezdheti tevékenységét.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

üzlethelyiségek ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
490 e Ft
588 e Ft 17%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
49 M Ft m Ft
99.8 m Ft 51%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, földszint

Eladó családi házak a környékről

Napkor
Eladó családi ház

Napkor

115 M Ft
5 szoba
292 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba
204 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

88 M Ft
3 szoba
256 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba
204 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

140 M Ft
3 szoba
190 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

98 M Ft
4 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Nagyhalász
Eladó családi ház

Nagyhalász

20 M Ft
2 szoba
57 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

27 M Ft
2 + 1 szoba
96 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza