Seven Pearl

Eladó üzlethelyiség
Kecskemét

59 900 000 Ft59.9 M Ft 730 488 Ft/m2
82 m²
építés éve:2000

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676998502
Molnár Gyula
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

KIZÁRÓLAG IRODÁNK KÍNÁLATÁBAN!ELADÓ a Békéscsabai úton, kiemelten forgalmas helyen, jól menő söröző-büfé, és hamburgeres-menüztető.
Az ingatlan kettő részből áll:1.Söröző-büfé: 62 m2 + 30 m2 fedett terasz, raktár, mosdók.2.Hamburgeres-menüztető: 20 m2 + 20 m2 szabadtéri kiülő.
A parkolás megoldott az ingatlanok előtt ingyenesen.
BEFEKTETŐKNEK:
Az ingatlanokat 3 éve jól fizető, megbízható cég bérli, mely a megvásárlása után is igényt tartana rá!Részletekért kérem keressen!
Forduljon hozzám bizalommal, amennyiben felkeltette érdeklődését ez a remek lehetőség, ha eladó ingatlana van, illetve HITEL+ CSOK ügyintézésre van szüksége!

59900000 Ft
Ne töltse drága idejét a hirdetések böngészésével, keressen meg és Én megtalálom Önnek a legjobb vételt a városban! Eladna? Hívjon!
Molnár Gyula az Ön Tanácsadója!
+36 70-776-4071

Referencia szám: VL045627-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
730 e Ft
577 e Ft -27%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
59.9 M Ft m Ft
65.4 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

330 M Ft
1 szoba
470 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

42 M Ft
4 szoba
180 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

165 M Ft
301 m²