City Pearl

Eladó üzlethelyiség
Kecskemét, földszint

1/2
17 900 000 Ft17.9 M Ft 1 278 571 Ft/m2
14 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 266
Zomboriné Pásztor Klára
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Kecskeméten, a Széchenyi városban utcáról nyíló, 14nm-es üzlethelyiség eladó.
Jellemzői: - földszinti, utcai bejárat -
2 helyiségből álló
- mosdó WC
- körben kirakat
- saját gázkazán
hűtő fűtő klíma
- frekventált hely, ingyenes parkolás
Amennyiben felkeltette érdeklődését a hirdetés, hívjon és nézzük meg együtt!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1279 e Ft
609 e Ft -110%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
17.9 M Ft m Ft
59.3 m Ft 70%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, földszint

Eladó üzlethelyiségek a környékről

Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

190 M Ft
11 szoba
280 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

35 M Ft
100 m²
Baja
Eladó üzlethelyiség

Baja

55 M Ft
85 m²
Dávod, Petőfi Sándor utca
Eladó üzlethelyiség

Dávod

49.9 M Ft
285 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

44 M Ft
44 m²
Vaskút, Petőfi Sándor utca
Eladó üzlethelyiség

Vaskút

29.99 M Ft
270 m²
Lajosmizse
Eladó üzlethelyiség

Lajosmizse

647 M Ft
15 szoba
850 m²
Ladánybene
Eladó üzlethelyiség

Ladánybene

49.9 M Ft
133 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

69.9 M Ft
3 + 1 szoba
75 m²
Kiskőrös
Eladó üzlethelyiség

Kiskőrös

57.5 M Ft
3 szoba
123 m²
Madaras
Eladó üzlethelyiség

Madaras

15.5 M Ft
367 m²
Kecskemét, Kossuth-város, F
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

179.9 M Ft
2 szoba
413 m²
Bácsbokod
Eladó üzlethelyiség

Bácsbokod

74.9 M Ft
7 szoba
200 m²
Dávod, Dózsa György utca
Eladó üzlethelyiség

Dávod

94.9 M Ft
8 szoba
250 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

50 M Ft
168 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

225 M Ft
277 m²
Baja, Árpád utca
Eladó üzlethelyiség

Baja

20 M Ft
110 m²
Fülöpszállás
Eladó üzlethelyiség

Fülöpszállás

53 M Ft
2 szoba
300 m²
Kecel
Eladó üzlethelyiség

Kecel

12.49 M Ft
130 m²
Izsák
Eladó üzlethelyiség

Izsák

95.9 M Ft
3 szoba
182 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

225 M Ft
277 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

70 M Ft
4 szoba