Astora Art House

Eladó üzlethelyiség
Kecskemét, földszint

1/2
522 000 000 Ft522 M Ft 1 160 000 Ft/m2
450 m²
földszint
építés éve:1998

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676770718
Romfa Anikó
Romfa Anikó e.v.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

MAGÁNKÓRHÁZAK, BANKOK, BIZTOSÍTÓK FIGYELEM!

Kecskemét központi részén kiváló , egyedi lehetőség magánkórház, bank, vagy biztosítási iroda nyitására.
Jelenleg 3 külön bejárattal rendelkezik az ingatlan, két része bérbe van adva.
A jelenlegi bérlők továbbra is bérelnék, ha olyan személy/cég vásárolja meg, aki így szeretné hasznosítani.
Nagy ,világos terek , letisztult, egyedi stílus jellemzi.
A két nagyobb iroda 220, és 140 nm, akár újra egybe is nyitható, ha az igények ezt kívánják.
Ritkán van ilyen lehetőség Kecskeméten , ezért hívjon még ma, és tekintsük meg.
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban tudok segíteni. Ingyenes hiteltanácsadást, ügyvédi hátteret biztosítok, valamint belső tervezőt is ajánlok, aki a kivitelezést is vállalja.
ROMFA ANIKÓ
+36/703374670

Referencia szám: UZ078940-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 01. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1160 e Ft
903 e Ft -28%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
522 M Ft m Ft
111.2 m Ft -370%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, földszint

Eladó üzlethelyiségek a környékről

Bácsbokod
Eladó üzlethelyiség

Bácsbokod

74.9 M Ft
7 szoba
200 m²
Kisszállás
Eladó üzlethelyiség

Kisszállás

53.9 M Ft
768 m²
Bácsalmás
Eladó üzlethelyiség

Bácsalmás

7.5 M Ft
88 m²
Vaskút, Petőfi Sándor utca
Eladó üzlethelyiség

Vaskút

29.99 M Ft
270 m²
Baja
Eladó üzlethelyiség

Baja

60 M Ft
60 m²
Dávod, Petőfi Sándor utca
Eladó üzlethelyiség

Dávod

49.9 M Ft
285 m²
Dávod
Eladó üzlethelyiség

Dávod

30 M Ft
110 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

45 M Ft
42 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

190 M Ft
11 szoba
280 m²
Dávod, Dózsa György utca
Eladó üzlethelyiség

Dávod

94.9 M Ft
8 szoba
250 m²
Kecskemét, Mária-város, Bakócz Tamás u
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

67 M Ft
51 m²
51 m²
Baja
Eladó üzlethelyiség

Baja

45 M Ft
104 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

52 M Ft
1 szoba
44 m²
Kecel
Eladó üzlethelyiség

Kecel

12.49 M Ft
130 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

69.9 M Ft
3 + 1 szoba
75 m²
Soltvadkert
Eladó üzlethelyiség

Soltvadkert

290 M Ft
290 m²
Baja
Eladó üzlethelyiség

Baja

399 M Ft
4 szoba
500 m²
Baja, Árpád utca
Eladó üzlethelyiség

Baja

20 M Ft
110 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

50 M Ft
168 m²
Gara
Eladó üzlethelyiség

Gara

19 M Ft
192 m²
Madaras
Eladó üzlethelyiség

Madaras

15.5 M Ft
367 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

45 M Ft
42 m²
Kecskemét, Kossuth-város, F
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

179.9 M Ft