Avico Greentop

Eladó üzlethelyiség
Kaposvár, Kisgát és környéke, Cukorgyár, Pécsi utca és környéke, Guba S. u

+ 17 kép 1/20
150 000 000 Ft150 M Ft 857 143 Ft/m2
175 m²

Részletes adatok

Telekméret: 3105 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 989
Boldingatlan Kft.
BOLDIZSÁR INGATLANFORGALMAZÓ Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Kaposváron a Guba Sándor utcában - frekventált, forgalmas helyen, autókereskedésként üzemelő - autószalonnak, bemutatóteremnek épült 236 m2-es épület, benne 61 m2-es műhellyel, külön álló 63 m2-es raktárral-garázzsal és 30 m2-es irodaként használt épülettel együtt eladó. A főépületben az alsó szinten bemutatóterem, ami jelenleg előszoba-nappali-konyhaként használt, 2 szoba, zuhanyzó-wc, illetve 61 m2-es műhely helyiségek kerültek kialakításra. A felső szinten tágas előtér-nappali, 2 szoba, nagy terasz, valamint egy fürdőszoba kerültek kialakításra. Az udvaron - amely 2 helyrajzi számon van, így két bejárata is van - 63 m2-es raktár áll, ami akár garázsként is használható, továbbá 30 m2-es iroda épület áll, amelyben iroda-társalgó, illetve zuhanyzó-wc kerültek kialakításra. Telek: 3.105 m2 - A megadott ár nettóban értendő!
Energetikai besorolás: D
Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését, kérem hivatkozzon a 779. számú ajánlatra! Irodánk címe: 7400 Kaposvár Irányi D. u. 9. Telefonszám: +36 82 494 218, vagy mobilon +36 30 9895 888 Boldizsár Balázs, +36 30 348 2784 Nieselberger Balázs, E-mail: info@bold-ing.hu

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

üzlethelyiségek ára Kaposváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kaposvár m² ár
857 e Ft
472 e Ft -82%
Ennek az ára
Kaposvár átlagár
150 M Ft m Ft
75.9 m Ft -98%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kaposvár, Kisgát és környéke, Cukorgyár, Pécsi utca és környéke, Guba S. u

Eladó ingatlanok a környékről

Kaposvár, Belváros, Fő utca
Eladó üzlethelyiség

Kaposvár

49.5 M Ft
165 m²
Fonyód
Eladó üzlethelyiség

Fonyód

82.01 M Ft
54 m²
Kaposvár, Belváros, Fő utca
Eladó üzlethelyiség

Kaposvár

89.5 M Ft
7 szoba
344 m²
Kaposvár
Eladó üzlethelyiség

Kaposvár

69 M Ft
170 m²
Kaposvár
Eladó üzlethelyiség

Kaposvár

69 M Ft
1172 m²
400 m²
Balatonberény, Balaton út
Eladó üzlethelyiség

Balatonberény

213.663 M Ft
368 m²
Kaposvár
Eladó üzlethelyiség

Kaposvár

185 M Ft
604 m²
Vörs
Eladó családi ház

Vörs

27.99 M Ft
3 szoba
90 m²
Szántód
Eladó üzlethelyiség

Szántód

240 M Ft
650 m²
Kaposvár, Északi városrész, Arany János utca
Eladó üzlethelyiség

Kaposvár

45 M Ft
8 szoba
210 m²
Fonyód
Eladó üzlethelyiség

Fonyód

195 M Ft
2 szoba
180 m²
Zamárdi
Eladó nyaraló

Zamárdi

115 M Ft
4 szoba
110 m²
Siófok
Eladó üzlethelyiség

Siófok

159 M Ft
240 m²
Balatonszabadi
Eladó ipari ingatlan

Balatonszabadi

119 M Ft
8 + 1 szoba
205 m²
Balatonszemes, Ady E. utca 6
Eladó üzlethelyiség

Balatonszemes

78.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Fonyód
Eladó üzlethelyiség

Fonyód

195 M Ft
2 szoba
180 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó üzlethelyiség

Balatonmáriafürdő

169 M Ft
500 m²
380 m²
Kaposvár
Eladó üzlethelyiség

Kaposvár

213.15 M Ft
976 m²
Kaposvár, Toponár, Toponári út 33
Eladó üzlethelyiség

Kaposvár

15.9 M Ft
1 szoba
18 m²