City Pearl

Eladó üzlethelyiség
Kalocsa

1/2
39 000 000 Ft39 M Ft 345 133 Ft/m2
113 m²

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Molnár Ida
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

ELADÓ bejáratott üzlethelyiség Kalocsa központjában!

Eladási ár: 39 millió forint

Az üzlethelyiség jellemzői:
1990-ben épült beton alapzat, tégla falazattal.
113 nm alapterületű. (Az alaprajzon piros színnel körbehatárolt terület.)
Földszinti elhelyezkedés.
Nagy kirakat, utcafronti bejárat (3 bejárati lehetőséggel)
Kiváló láthatóság és megközelítés, parkolás az üzlet melletti parkolóban.
Az üzlet jó állapotú, raktárhelyiségekkel és 3 szociális helyiségekkel felszerelve.
Az üzlethelyiségben jelenleg dohány- és italbolt működik.
Ideális kereskedelmi, szolgáltató vagy irodai célra.

Mivel 3 bejárat van így 3 db üzlethelyiséget vagy irodát is ki lehet alakítani. Ezét 3 szociális helyiség van ki építve.

Ha fel keltettem az érdeklődést, keressen bizalommal.
Kollégánk segít a banki hitelbe is ha szükség van rá.

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kalocsa

Eladó családi házak a környékről

Kalocsa
Eladó családi ház

Kalocsa

22.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kalocsa
Eladó családi ház

Kalocsa

47.8 M Ft
4 szoba
120 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kalocsa
Eladó családi ház

Kalocsa

38 M Ft
2 szoba
90 m²
Kalocsa
Eladó családi ház

Kalocsa

17.9 M Ft
3 szoba
128 m²
Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Kalocsa
Eladó családi ház

Kalocsa

34.9 M Ft
4 szoba
104 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²