Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Hódmezővásárhelyen a belváros közelében vált eladóvá egy jelenleg panzióként üzemelő, két helyrajzi számon lévő ( az egyik a különálló, kizárólagos használatú, zárt parkoló, 601 + 652 nm-es ) vendéglátó egység. A jelenleg parkolónak használt üres telek, amely a főútvonalról közelíthető meg, alkalmas, akár egy új épületszárny megépítésére is. A tervrajzok a jelenlegi tulajdonos rendelkezésére állnak. A panzió főbejárata egy csendes utcából közelíthető meg, biztosítva a vendégek nyugalmát. Elhelyezkedése miatt, akár autóval, akár tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető. A Szegedet Vásárhellyel összekötő Tram-Train (vasútvillamos) megállója, a hotelból kilépve néhány lépésre, a téren található.
A panzió jelenleg is jó kihasználtsággal működik. 15 fürdőszobás szobával rendelkezik, ebből 2 db apartman. Pótágyakkal együtt 42 fő elhelyezésére van lehetőség. A melegkonyhás étteremben, reggelin kívül, meleg ebéd, illetve vacsora is kérhető. Kisebb rendezvényeknek, családi, baráti találkozóknak is helyet tudnak adni.
Az épület jó általános állapotban van, kihasználtsága miatt, jó befektetés lehet szálláshely üzemeltetésben, vendéglátásban vállalkozóknak.
Amennyiben felkeltette érdeklődését, kérem keressen elérhetőségeimen!
#hódmezővásárhely#eladó#panzió#belváros#befektetésilehetőség#oc#
Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 22. Utoljára módosítva: 2025. 05. 22.
Cím: Hódmezővásárhely