Aerogate Homes

Eladó üzlethelyiség
Győr

+ 12 kép 1/15
670 000 000 Ft670 M Ft 881 579 Ft/m2
760 m²

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Szélessáv
Komfort: Összkomfortos, duplakomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 946
Raczenböck Erzsébet
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Eladó étterem, vendéglő...
Győr belváros sétálóutcájában, patinás, bejáratott vendéglátó egység eladó.
Az 1800-as évek végén épült, 760 m2 alapterületen elhelyezkedő 2009-ben teljes körűen felújított ingatlan, 2 szinten és 100 m2-es (önkormányzattól bérelt) teraszon várja a vendégeket. Az ingatlan alagsorában található egy 184 m2-s pince mely külön bejárattal rendelkezik, és tárolásra kialakított helyiségek találhatóak benne.
Az emeleti több helyiségből álló étterem bejáratott vendégkörrel, minden szükséges gépészettel, használati eszközzel, beépített és mozgatható méretre gyártott patinás bútorzattal, berendezési - felszerelési tárgyakkal, valamint összes engedéllyel rendelkezik (363,83 m2), jelenleg közkedvelt meleg konyhaként üzemel.
A lakótér beépített klasszikus tömör akácfa bútorai mind saját igény szerinti méretre készültek, valamint az ebédlőasztalok-székek-vitrinek klasszikus stílusa mind kellemes egységes, meleg harmóniát, patinát adva a belső enteriőrnek.
Gépészet: klíma, riasztó, személy-és teherlift, cirkó fűtés saját gázkazánnal, teljesen felszerelt mosókonyha, 3x500 A.
Az ablakokat tiffany üveg diszíti, burkolata parketta, a vizes helyiségekben járólap.
A vendéglátó egység 200 főig + 40 fős terasz esküvők, családi, baráti rendezvények, zártkörű üzleti tárgyalások, bankettek lebonyolítására is alkalmas.
A földszinten az emelettől teljesen független kialakítással rendelkező külön étterem (212,31 m2) helyezkedik el, mely le van választva, a jelenlegi bérlő működteti, mely biztos havi bevételt biztosít a tulajdonos számára.
A vendéglátó egység teljes berendezésével együtt eladó, ára: 670.000.000.-Ft. A berendezési és felszerelési tárgyak a vételár részét képezik. Kérésre alaprajzot küldök.

KÜLÖN is megvásárolható lakás (ára külön értendő nem része a vendéglátó egység árának).Szintén az emeleten helyezkedik el egy teljesen elkülönített (de egybenyitható) jelenleg privát rendezvényekre is alkalmas kb.20 fős nyitott konyhás lakás étterem amely stílusosan berendezett, a modern kor igényeinek megfelelő, klasszikus, nappali+ 3 szoba (jelenlegi felosztása szerint a nappali és a háló a lakásétteremnek van kialakítva), étkezős konyha, 2 fürdőszoba, előszoba, hall, gardrób, kamra, és iroda, összesen 281,9 m2.

Eladási árak: étterem 670.000.000.-Ft, a lakás 280.000.000.-Ft.

Győr infrastruktúrája kitünő adottságokkal rendelkezik, az utcában vagy környezetében szinte minden megtalálható ami a mindennapi élet és turista forgalom szempontjából hivogató: a barokk épületek, múzeumok, termálfürdő, egyetem, bevásárlóközpont.

További tájékoztatást a megadott telefonszámon kérhet. Raczenböck Erzsébet

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

üzlethelyiségek ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
882 e Ft
794 e Ft -11%
Ennek az ára
Győr átlagár
670 M Ft m Ft
194.3 m Ft -245%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr

Eladó üzlethelyiségek a környékről

Rábacsécsény
Eladó üzlethelyiség

Rábacsécsény

130 M Ft
224 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

650 M Ft
1136 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

22 M Ft
140 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

55 M Ft
350 m²
Hegyeshalom
Eladó üzlethelyiség

Hegyeshalom

85 M Ft
280 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

15 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

99 M Ft
5 szoba
65 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

54.9 M Ft
162 m²
80 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó üzlethelyiség

Mosonmagyaróvár

147.284 M Ft
308 m²
308 m²
Rábakecöl
Eladó üzlethelyiség

Rábakecöl

5.5 M Ft
225 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

365 M Ft
3 szoba
520 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

360 M Ft
797 m²
Sopron
Eladó üzlethelyiség

Sopron

380 M Ft
13 szoba
807 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

358 M Ft
6 + 1 szoba
441 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

210 M Ft
250 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

28 M Ft
2 szoba
24 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

64.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

299.8 M Ft
553 m²
Bezi
Eladó üzlethelyiség

Bezi

29.5 M Ft
600 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

85.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

28 M Ft
2 szoba
24 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

54.9 M Ft
162 m²
80 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

650 M Ft
1136 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

124.9 M Ft
1 szoba
140 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

67 M Ft
3 szoba
97 m²
Tápiószőlős