Oasis Residence

Eladó üzlethelyiség
Budapest, XXI. kerület, földszint

+ 17 kép 1/20
90 000 000 Ft90 M Ft 1 304 348 Ft/m2
2 szoba
69 m²
földszint
építés éve:1999

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 451
Interclaim KFT
Gável Klára

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

XXI. Csepelen forgalmas részen, 1999.ben épült üzletházban 2 szintes, 69 nm-es üzlet eladó. Az ingatlan ténylegesen 80 nm. jelenleg vendéglátóhelyként üzemel, a fenti szinten pedig lakás van kialakítva, de raktárnak, irodának is alkalmas. Laminált burkolat, kőburkolat, a fűtést hűtő-fütő klímával oldják meg, de a gáz is megoldható. Be van kötve, csak most nem használják. Az üzlet 2 bejárattal rendelkezik, légkondi, kamera van, tehermentes. Irányár: 90 MFt.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1304 e Ft
1052 e Ft -24%
1072 e Ft -22%
Ennek az ára
XXI. kerület átlagár
Budapest átlagár
90 M Ft m Ft
43.8 m Ft -106%
75.1 m Ft -20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXI. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
57 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

99.9 M Ft
1 + 2 szoba
65 m²
XXI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XXI. kerület

690 M Ft
1670 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
88 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

180.9 M Ft
2 + 2 szoba
106 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

179.321 M Ft
7 szoba
145 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
51 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
2 szoba
82 m²
XXI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XXI. kerület

690 M Ft
1670 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

99 M Ft
2 szoba
57 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XXI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XXI. kerület

110 M Ft
975 m²
285 m²
XXI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XXI. kerület

3640 M Ft
1.21 ha
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

93.9 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.345 M Ft
2 szoba
42 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

160.5 M Ft
2 + 1 szoba
43 m²
I. kerület
Eladó téglalakás