NapForrás 20 - Buda

Eladó üzlethelyiség
Budapest, XX. kerület, földszint

+ 2 kép 1/5
12 000 000 Ft12 M Ft 1 000 000 Ft/m2
12 m²
földszint
építés éve:1925

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Goeser Dorottya Erzsébet
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Eladó egy frekventált helyen található üzlethelyiség a Budapest 20. kerületi Tátra téri piacon, amely ideális választás lehet kereskedelmi vagy szolgáltató tevékenység számára. A piac a környék egyik közkedvelt bevásárlóhelye, állandó vásárlóközönséggel és folyamatos gyalogos forgalommal.

Főbb jellemzők:

- 12 m2 alapterület, 1 helyiség
- Kiváló elhelyezkedés a piacon belül, közvetlenül a bejárat mellett
- Állandó vásárlói forgalom
- Többféle tevékenységre alkalmas, jelenleg vegyes élelmiszerboltként üzemel
- Könnyen megközelíthető helyszín
- Azonnal birtokba vehető / megegyezés szerint

Az üzlethelyiség remek lehetőséget kínál mind kezdő, mind már működő vállalkozások számára, akik egy jól ismert, forgalmas piaci környezetben szeretnének működni.

Ne hagyja ki ezt a kiváló üzleti lehetőséget!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1000 e Ft
900 e Ft -11%
1072 e Ft 7%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
12 M Ft m Ft
76 m Ft 84%
75.1 m Ft 84%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
XX. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XX. kerület

369 M Ft
1640 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Zichy Jenő utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

319 M Ft
3 szoba
114 m²
XX. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XX. kerület

48 M Ft
65 m²
XX. kerület, Kossuthfalva, Tátra tér
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XX. kerület

25 M Ft
11 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

269 M Ft
3 szoba
102 m²
XX. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XX. kerület

40.9 M Ft
60 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
3 szoba
91 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
29 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
55 m²
XX. kerület, Kossuthfalva, Tátra tér
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XX. kerület

25 M Ft
11 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XX. kerület, Kossuthfalva, Tátra tér
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XX. kerület