Astora Art House

Eladó üzlethelyiség
Budapest, XI. kerület, földszint

236 000 000 Ft236 M Ft 1 815 385 Ft/m2
130 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 220
Flick Zsuzsanna
MEGAHOUSE GROUP : Madárhegyingatlan és Budaörsiházak iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

BEFEKTETŐKNEK!
ÜZLETHELYISÉG- IRODA MADÁRHEGYEN
Madárhegyen igen kevés vállalkozási ingatlan van.
Erre kínálunk egy alternatívát, ami központi, forgalmas, látványos helyen található Madárhegy középső részén, közvetlenül a buszmegállónál.
Két szintből álló 130 nm-es szinte önálló ingatlan 239 M Ft-ért eladó.
A saroktelken található ingatlan a nagy lakásszámú Madárhegy Terrace és a Harmatliget projekt közelében helyezkedik el.
Az alsó szint 35 nm-es, 12+10 nm-es befedhető terasszal és egy 29 nm-es pergolás, részben nyitott gépkocsi beállóból ( 2 parkolóhely + 10 M Ft ) és tárolóból áll. Az utcán további szabad parkolóhelyek.
A felső szint 83 nm-es, 4-5 funkcionális helyiségből, továbbá 2 fürdőszobából áll. Két helyiség ebből erkélyes. Szép nagy nyílászárók, világos helyiségek, 234 nm saját kert.
Hőszivattyús egyedi hűtés /fűtés, elektromos redőnyök. Választható burkolatok és szaniterek.
Egyedi igények szerint módosítható még az alaprajz.

Várható átadás: 2026 október
Részletekben történő fizetés.
Kiváló helye lehet itt bármely egészségügyi szolgáltatásnak, szépségszalonnak, fodrászatnak, oktatásnak, irodának stb.
Madárhegyen szinte alig található üzleti ingatlan, ezért befektetésnek, bérbeadásra is kiváló.
Várom érdeklődését!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1815 e Ft
964 e Ft -88%
1077 e Ft -69%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
236 M Ft m Ft
168.6 m Ft -40%
76.7 m Ft -208%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

84.9 M Ft
2 + 1 szoba
80 m²
XI. kerület, Lágymányos, Teraszos kávézó a Gárdonyi tér közelében
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

73.2 M Ft
2 szoba
87 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Károly körút
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
58 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

49.9 M Ft
1 + 1 szoba
36 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

56.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

34.9 M Ft
24 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

61.2 M Ft
1 szoba
27 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
2 szoba
51 m²
XI. kerület, Lágymányos, Budafoki út
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

134.5 M Ft
60 m²
XI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

199 M Ft
252 m²
XI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

97.5 M Ft
249 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

57 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.9 M Ft
3 szoba
96 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

195 M Ft
4 szoba
95 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Móricz Zs. körtér
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

129 M Ft