Avico Greentop

Eladó üzlethelyiség
Budapest, VIII. kerület, földszint

+ 6 kép 1/9
72 000 000 Ft72 M Ft 1 945 946 Ft/m2
37 m²
földszint
építés éve:1914

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Emelet: földszint
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Dr. Gecse Géza
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Egy olyan üzleti lehetőség kapujában áll, amely nem csupán egy hely, hanem akár egy új kezdet is lehet az Ön számára! A dinamikusan fejlődő Corvin negyedben eladásra kínálunk egy 37 négyzetméteres ingatlant, amely jelenleg ugyan vendéglátóipari egységként funkcionál, de számos más lehetőséget is magában hordoz. Az ingatlan állapota kiváló, így Önnek nem kell aggódnia a felújítások miatt! Azonnal használatba veheti, és a házközponti fűtésnek köszönhetően a fenntartási költségei is kedvezőek. A Corvin negyed, Budapest egyik legélénkebb városrésze, amely nem csupán a fiatalok, hanem a családok és a turisták körében is rendkívül népszerű. A környék folyamatosan fejlődik, számos új lakó- és üzleti projekt valósul itt meg, amelyek tovább növelik a terület vonzerejét. Kiváló megközelíthetősége miatt az ingatlan kiemelkedően vonzó lehetőségeket kínál a vendéglátás terén. Ráadásul a környék biztonságos és csendes, mégis pezsgő atmoszférája lehetőséget ad arra, hogy vendégei kellemesen töltsenek el időt Önnél! De a helyiség jövőbeni funkciója további széles spektrumot ölelhet fel, hiszen a vendéglátóipari egységen kívül számos más tevékenység is megvalósítható itt! Amennyiben bármilyen kérdése lenne az ingatlannal vagy a környékkel kapcsolatban, forduljon bizalommal hozzánk! Vagy ami még jobb, győződjön meg minderről személyesen! Hívjon!

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1946 e Ft
929 e Ft -110%
1113 e Ft -75%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
72 M Ft m Ft
94.9 m Ft 24%
156.8 m Ft 54%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Teleki térnél
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VIII. kerület

44 M Ft
72 m²
VIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VIII. kerület

54.9 M Ft
3 + 1 szoba
72 m²
VIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VIII. kerület

52.9 M Ft
4 szoba
72 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
VIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VIII. kerület

72 M Ft
37 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VIII. kerület

47 M Ft
4 szoba
126 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
VIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VIII. kerület

369 M Ft
4 szoba
140 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Teleki László tér közelében
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VIII. kerület

189 M Ft
7 + 2 szoba
350 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba