BAM Living

Eladó üzlethelyiség
Budapest, VI. kerület, földszint

+ 14 kép 1/17
135 000 000 Ft135 M Ft 1 184 211 Ft/m2
2 szoba
114 m²
földszint
építés éve:1922

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szabó-Lévai Annamária
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Eladó egy különleges ingatlan Budapest szívében, a 1063-as kerületben, amely kiváló üzleti lehetőséget kínál olyan befektetők számára, akik irodát, rendelőt, stúdiót vagy akár lakást szeretnének kialakítani. Ez a földszinti, 114 négyzetméteres tér nem csak méretével, hanem világos, műszakilag felújított jellegével is kitűnik.
Budapest szívében várja új tulajdonosát, aki ki tudja használni a rengeteg üzleti és személyes lehetőséget, amelyet ez az ingatlan kínál. Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, hogy a magaénak mondhat egy ilyen kivételes ingatlant Budapest belvárosában!

A lehetőségek tárháza, amit ez a helyszín kínál, szinte végtelen. Akár egy stílusos irodának, egy modern művészeti stúdiónak, egy nyugodt orvosi rendelőnek, vagy akár egy hangulatos otthonnak is kiváló helyszín lehet. Ez a különleges ajánlat nemcsak azonnal hasznosítható, de hosszú távon is nagyszerű befektetés lehet mindazok számára, akik a belváros dinamizmusában és kényelmében szeretnének részesülni.

Az ingatlan földszinti elhelyezkedése adta előnyökkel is bír: a tér ablakai egyszerre néznek az utcára és belső kertre, így biztosítva a természetes fény állandó áramlását és egy nyugodt, inspiráló kilátást munkához vagy a mindennapos élethez.

Az elhelyezkedés mindent megad, amire csak szükség lehet. Közel van a belváros pezsgő élete, miközben a közlekedés kiváló; a tömegközlekedési lehetőségek sétára találhatók, így a város bármely pontja könnyen és gyorsan elérhető. A környék parkolási lehetőségei is ideálisak, ami Budapesten ritka kiváltság.
Az ingatlanban egy modern, 7,2 kW teljesítményű központi klímaberendezés gondoskodik a kellemes hőmérsékletről négy különböző egység segítségével.Teljes elektromoshálózat felújítás, víz, csatorna vezetékek cseréje, nyílászárók cseréje már megtörtént. Keressen bizalommal, szerezze meg ön ezt az üzleti lehetőséget.

Irányár: 135000000 Ft
Érd.: Szabó-Lévai Annamária, +36 70 307 7503

Referencia szám: UZ061829-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1184 e Ft
1267 e Ft 7%
1113 e Ft -6%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
135 M Ft m Ft
166.1 m Ft 19%
156.8 m Ft 14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

133.56 M Ft
3 szoba
67 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

137.13 M Ft
3 szoba
62 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Oktogon közelében
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

249 M Ft
247 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

330.645 M Ft
5 szoba
110 m²
VI. kerület, VI. kerület, Rózsa utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

134 M Ft
411 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Andrássy útnál
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

74.9 M Ft
74 m²
VI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

158 M Ft
75 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.185 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

80.22 M Ft
1 szoba
38 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

75.915 M Ft
1 szoba
33 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szondi u
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

240 M Ft
387 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút közelében
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

150 M Ft
300 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15