Seven Pearl

Eladó üzlethelyiség
Budapest, VI. kerület

+ 15 kép 1/18
150 000 000 Ft150 M Ft 1 666 667 Ft/m2
90 m²
építés éve:1900

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Szoboszlai Réka
Duna House Naphegy

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Befektetők figyelem!

Eladásra kínálok a VI. kerületben- Zichy Jenő utcában- egy:

- utcai bejáratos

-berendezett, gépesített, melegkonyhás jelenleg is üzemelő üzlethelyiséget, mely

-4  vendégtérből, bárpultból, melegkonyhából mosdókból áll.

alapterülete: 90  nm tulajdonilap szerint, azonban valós 160 nm mivel további 70 nm bérel a jelenlegi tulaj (15 évre szól a bérlemény, mely hosszabítható)

Jelenleg is üzemel, bejáratott az üzlethelyiség.

Mivel a körút frekventált, belső részén vagyunk, így a környék erősebb átmenő forgalommal rendelkezik.

Az üzlethelyiség teljeskörűen felszerelt, gépesített, szellőző berendezés kialakítva.

Hűtését és folyamatos levegőcseréjét professzionális légtecnika szolgáltatja.

Fűtése:  elektromos
Igény szerint az üzemeltetéshez szükséges cég is átvehető( benne van az árban).A cégre minden engedély adott(éjszakai is).

1/1-es, tehermentes, azonnal birtokba vehető.

Rugalmasan megtekinthető a hét minden napján.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1667 e Ft
1267 e Ft -32%
1077 e Ft -55%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
150 M Ft m Ft
166.1 m Ft 10%
76.7 m Ft -96%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, WESTEND Bevásárlóközpont
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

159 M Ft
44 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky úton kiadó szépségszalon!
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
230 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Oktogon közelében
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

249 M Ft
247 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút közelében
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

150 M Ft
300 m²
VI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

158 M Ft
75 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szuterén, világos üzlethelyiség eladó
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

24.5 M Ft
83 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Dessewffy utcában eladó üzlet!
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

50 M Ft
100 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
VI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

54.9 M Ft
60 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút
Eladó üzlethelyiség