City Pearl

Eladó üzlethelyiség
Budapest, VI. kerület, földszint

+ 2 kép 1/5
200 000 000 Ft200 M Ft 5 882 353 Ft/m2
34 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Ráduly Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Forgalmas helyen lévő üzlethelyiség eladó a Westend Bevásárlóközpontban.

Az Üzletházon belül a nagy forgalmú étterem-szintjén, a főfolyosón található, ahol valamennyi napszakban óriási gyalogos átmenőforgalommal számolhatunk.

Mérete: 34 nm eladótér, plusz mintegy 6 nm galéria.
Kiváló minőségű, jól berendezhető. A galéria kényelmes lépcsőn elérhető, raktárnak vagy irodának egyaránt alkalmas.

Nagy belmagassága van, teljes szélességben egy nagy üvegportállal rendelkezik, és az előtte lévő tér is mérsékelten használható.
Ipari árammal , légkondÍcionáló berendezéssel, térfigyelő kamerával, biztonsági ráccsal van ellátva.

Jelenleg bérbe van adva, (hosszútávú bérleti szerződéssel) , és számos kereskedelmi-szolgáltató tevékenységre alkalmas.

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
5882 e Ft
1285 e Ft -358%
1120 e Ft -425%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
200 M Ft m Ft
162.4 m Ft -23%
156.9 m Ft -27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

98 M Ft
2 szoba
70 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
28 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Puskás Öcsi kedvenc étterme, Teréz körút
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

99 M Ft
2 + 17 szoba
176 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

45 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
49 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky úton kiadó szépségszalon!
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
230 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz krt
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

310 M Ft
200 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XI. kerület, Kelenföld, Barázda utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

117 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

239 M Ft
4 szoba
124 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
38 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Oktogon tér
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

150 M Ft
1 szoba
138 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
VI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület