Astora Olive Club House

Eladó üzlethelyiség
Budapest, VI. kerület

+ 15 kép 1/18
362 400 000 Ft362.4 M Ft 827 397 Ft/m2
19 szoba
438 m²

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 438 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Luxus
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 815
dr. Bozó Jázon
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:

Kivételes lehetőség a belvárosban: eladóvá vált teljeskörűen felújított üzlethelyiség Belső-Terézváros egyik csendes mellékutcájában, közvetlenül a Bajcsy-Zsilinszky útról nyílóan, néhány perc sétára a Bazilikától.
Az üzlethelyiség mellett egy külön bejáratú 333 nm-es üzlet is eladó, mely szintén megtalálható kínálatunkban.

Felújításuk során a teljes villamos- és vízhálózat is korszerűsítésre került. A társasház rendezett, a kerület egyik legszebb épülete, a külső és belső homlokzat is felújított állapotban van. Parkolás a közeli parkolóházban megoldott.

Az üzlethelyiségek hosszú távú, megbízható bérlőkkel rendelkeznek, így azonnali bevételt biztosítanak új tulajdonosuk számára. A bérleti díjakról részletes tájékoztatást adunk érdeklődés esetén.

Üzlethelyiség – összesen 438 nm
Földszint: 165 nm – 13 gipszkarton válaszfalas helyiség, fogadótér, 4 toalett
Emelet: 165 nm – 6 helyiség, galériás tér
Pince: 108nm – konyha, öltöző, 2 toalett
Belmagasság: szintenként 2,7 m, összesen akár 6 m-es belső térérzet
Fűtés: gáz cirkó
Hűtés-fűtés: klímaberendezés

Megtekintés előzetes egyeztetés alapján lehetséges.
Ne hagyja ki ezt a páratlan befektetést!

Ára: 362.400.000 Ft.

DR. BOZÓ JÁZON
Értékesítési munkatárs
Luxury Specialist

+36 30 815 2517
b.jazon@citycartel.hu

CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.

1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
827 e Ft
1285 e Ft 36%
1120 e Ft 26%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
362.4 M Ft m Ft
162.4 m Ft -123%
156.9 m Ft -131%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
63 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

66.99 M Ft
1 szoba
50 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
49 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Puskás Öcsi kedvenc étterme, Teréz körút
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

99 M Ft
2 + 17 szoba
176 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

88.7 M Ft
3 szoba
121 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

84 M Ft
3 szoba
71 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

174.9 M Ft
8 szoba
288 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

98.5 M Ft
3 szoba
67 m²
VI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

180 M Ft
286 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, VI. kerület, Jókai utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

310 M Ft
400 m²
VI. kerület, VI. kerület, Rózsa utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

134 M Ft
411 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szondi u
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

240 M Ft
387 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szondi utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

82.82 M Ft
101 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Felsőerdősor utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

25 M Ft
83 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Budapest VI. kerület, Jókai tér