BAM Living

Eladó üzlethelyiség
Budapest, V. kerület

1/2
358 000 000 Ft358 M Ft 1 193 333 Ft/m2
300 m²
építés éve:2011

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 618
DanDan Realty
Csorba Dániel EV

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Budapest, V. kerület – Bajcsy-Zsilinszky úti eladó üzlethelyiség

Budapest V. kerületének egyik legforgalmasabb tengelyén, a Bajcsy-Zsilinszky úton kínálunk megvételre egy kétszintes, ~300 m²-es utcafronti üzlethelyiséget, amely kiváló választás kereskedelmi, szolgáltató vagy akár vendéglátó funkcióra is.

Az ingatlan elhelyezkedése, mérete és kialakítása ritka kombináció a belvárosban: nagy kirakat, erős gyalogos forgalom és jól alakítható terek egyben.
Lokáció, ami üzletet hoz

néhány perc az Andrássy úttól és a Deák tértől
kiemelkedő gyalogos és autós forgalom
környezetében irodák, prémium üzletek, vendéglátóhelyek

A nagy üvegportál és az utcai megjelenés kiemelkedő láthatóságot és erős márkaépítési lehetőséget biztosít.
Rugalmasan alakítható belső terek

A ~300 m²-es üzlethelyiség két szinten helyezkedik el, belső lépcsővel összekötve. A jelenlegi kialakítás jól strukturált, ugyanakkor könnyen alakítható.

Ideális lehet többek között:

vendéglátó egység (étterem, kávézó, bár)
retail üzlet vagy bemutatóterem
bankfiók vagy szolgáltató központ
irodai vagy ügyfélfogadó funkció

A felső szinten található belső udvari terasz külön értéket képvisel, amely vendégtérként vagy pihenőzónaként is hasznosítható.
Műszaki felszereltség és komfort

Az ingatlan 2011-ben magas műszaki tartalommal került kialakításra, jelenleg is jó állapotban van.

Alapterület: ~300 m²
alsó szint: 163 m²
felső szint: 123 m²
Belmagasság (felső szint): 2,45 m
utcai bejárat, nagyfelületű üvegportál
turbó gázkazános fűtés
légkondicionált helyiségek
liftakna előkészítve

Befektetési szempontból

Az ingatlan egyik legnagyobb előnye a lokáció és a jól hasznosítható alapterület kombinációja, amely:

rugalmas alaprajz
befektetésnek és saját használatra is ideális

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
1193 e Ft
2452 e Ft 51%
1113 e Ft -7%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
358 M Ft m Ft
286.4 m Ft -25%
156.8 m Ft -128%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
V. kerület, Lipótváros, BEFEKETESENEK KIVÁLÓ
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

585.6 M Ft
145 m²
V. kerület, Lipótváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

69 M Ft
37 m²
V. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

622.2 M Ft
414 m²
V. kerület, Belváros, Irányi utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

200 M Ft
273 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
V. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

75 M Ft
1 szoba
72 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
V. kerület, Belváros, Váci utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

239 M Ft
58 m²
V. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

177 M Ft
177 m²
V. kerület, Belváros, Váci utca közelében
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

85 M Ft
100 m²
V. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

330 M Ft
112 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház