Astora Márvány8

Eladó üzlethelyiség
Budapest, V. kerület, földszint

+ 14 kép 1/17
915 000 000 Ft915 M Ft 2 923 323 Ft/m2
313 m²
földszint
építés éve:1910

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Budapesten, a Váci utca vonzásában (a sétáló utcától 20 méterre), hatalmas, utcai portálos, utcai bejáratú, belső kétszintes frekventált üzlethelyiség eladó.

Az alsó szint 154 nm, az emelet további 110 nm, egy 92 nm-es pince és egy 26 nm-es udvari üzlethelyiség is az ajánlat részét képezi, de ezek az egységek külön helyrajzi számon vannak nyilvántartva. Olyan kiemelt üzleti vállalkozásoknak, képviseleteknek ajánljuk, akiknek komoly hozzáadott értéket képvisel ez a kitűnő lokáció.

Itt nagyon ritkán elérhető ekkora méretű üzlethelyiség, hívjon a részletekért!
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: UZ017743

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
2923 e Ft
2411 e Ft -21%
1120 e Ft -161%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
915 M Ft m Ft
286.7 m Ft -219%
156.9 m Ft -483%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület, Lipótváros, Egész épület komplexum!
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

3800 M Ft
0 m²
V. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

177 M Ft
177 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.9 M Ft
3 szoba
65 m²
V. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

399 M Ft
71 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

169 M Ft
3 szoba
88 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

66.3 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
V. kerület, Belváros, Párizsi utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

294 M Ft
169 m²
V. kerület, Belváros, Váci utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

239 M Ft
58 m²
V. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

1390.8 M Ft
508 m²
V. kerület, Belváros, Veres Pálné
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
72 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

106.9 M Ft
2 szoba
39 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

65.5 M Ft
3 szoba
55 m²
V. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

330 M Ft
112 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
V. kerület, Lipótváros, Befektetésnek alkalmas
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

549 M Ft
128 m²
V. kerület, Lipótváros, Parlamentnél
Eladó üzlethelyiség