Astora Art House

Eladó üzlethelyiség
Balatonlelle

+ 5 kép 1/8
74 990 000 Ft74.99 M Ft 1 119 254 Ft/m2
67 m²
építés éve:1987

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 420
Somogyvári-Ferkóová Zuzana
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

A Lido Home balatonboglári irodája eladásra kínál egy felújított vendéglátó egységet a balatonparton! Az ingatlan területe 67 m2, melyben a következő helyisgégek kaptak helyet: előtér, konyha, hús-előkészítő, hűtő-helyiség, mosogató, wc-mosdó, tálaló pult, terasz. Az első terasz 28 m2, míg a strandra nyíló nagy teraszrész mérete 80 m2. Az ingatlanhoz tartozik még 2 kissebb melléképület, melyek mérete 20 és 4 m2. Az ingatlan 2020-ban műszakilag és esztétikailag is fel lett újítva! Az elektromos hálózat 3x50A teljesítményű. Az étterem méretének, kiváló elhelyezkedésének és csodálatos balatoni panorámájának köszönhetően minden lehetőség adott egy sikeres vállalkozás elindításához! Befektetésnek is kiváló lehetőség, hosszú távra is bérbe adható! Jöjjön el nézze meg személyesen, nem fog csalódni! Bővebb információkért kérem hívjon telefonon! LidoHome- Ingatlanok egy életen át!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Balatonlelleén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonlelle m² ár
1119 e Ft
904 e Ft -24%
Ennek az ára
Balatonlelle átlagár
74.99 M Ft m Ft
117.3 m Ft 36%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonlelle

Eladó családi házak a környékről

Gönyű
Eladó családi ház

Gönyű

111.951 M Ft
5 szoba
105 m²
Ásványráró
Eladó családi ház

Ásványráró

399 M Ft
8 szoba
200 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

170 M Ft
4 szoba
122 m²
Nyúl
Eladó családi ház

Nyúl

146 M Ft
4 szoba
143 m²
Dunakiliti
Eladó családi ház

Dunakiliti

120.743 M Ft
3 + 1 szoba
140 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

102.5 M Ft
4 szoba
98 m²
Fertőszéplak
Eladó családi ház

Fertőszéplak

95 M Ft
5 szoba
95 m²
Nyúl
Eladó családi ház

Nyúl

146 M Ft
4 szoba
143 m²
Nyúl
Eladó családi ház

Nyúl

107 M Ft
4 szoba
130 m²
Nyúl
Eladó családi ház

Nyúl

82.9 M Ft
5 szoba
110 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

80.6 M Ft
4 szoba
106 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

60.9 M Ft
3 + 1 szoba
67 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

189.9 M Ft
8 szoba
280 m²
Nyúl
Eladó családi ház

Nyúl

79.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Nyúl
Eladó családi ház

Nyúl

86.9 M Ft
5 szoba
96 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

210 M Ft
3 + 2 szoba
256 m²
Nyúl, Petőfi Sándor utca
Eladó családi ház

Nyúl

100 M Ft
6 szoba
160 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

115 M Ft
5 szoba
222 m²
Nyúl
Eladó családi ház

Nyúl

106 M Ft
3 + 1 szoba
169 m²
Fertőszéplak
Eladó családi ház

Fertőszéplak

102 M Ft
4 szoba
98 m²
Nyúl
Eladó családi ház

Nyúl

145.9 M Ft
4 szoba
170 m²
Hegyeshalom
Eladó családi ház

Hegyeshalom

190 M Ft
2 szoba
120 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

86.7 M Ft
3 szoba
102 m²
Nyúl
Eladó családi ház

Nyúl

62.9 M Ft
5 szoba
133 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Kutas
Eladó családi ház

Kutas

17.9 M Ft
2 + 1 szoba
83 m²
Parád
Eladó családi ház