Astora Olive Club House

Eladó üzlethelyiség
Apátfalva, földszint

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 4 kép 1/7
15 000 000 Ft15 M Ft 150 000 Ft/m2
100 m²
földszint
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 733
Puskásné Ember Ninette
Szeged Széchenyi tér 6 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Csongrád-Csanád vármegye, Apátfalva, 100 m2 üzlethelyiség nagy kerttel, forgalmas helyen eladó!. Az üzlethelyiség egy fél ház, házrész, az épület másik fele egy bejáratott vegyes bolt, folyamatos forgalommal. Az ingatlan a teljes vétel ár kifizetése után birtokba vehető. Az épületen belül a válaszfalak kivehetőek, egy légterűvé alakítható, számos átalakítási lehetőséggel. Az épület korának megfelelő normál állapotú. Az ingatlan megvásárlásához kedvező hitel igényelhető.

Referencia szám: M281092

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Apátfalván

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Apátfalva m² ár
150 e Ft
812 e Ft 82%
Ennek az ára
Apátfalva átlagár
15 M Ft m Ft
119.4 m Ft 87%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Apátfalva, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

Herend
Eladó családi ház

Herend

79.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Ajka
Eladó családi ház

Ajka

30 M Ft
3 szoba
90 m²
Lesencetomaj
Eladó családi ház

Lesencetomaj

90 M Ft
5 + 1 szoba
180 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

149 M Ft
6 + 1 szoba
243 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

174.461 M Ft
2 szoba
67 m²
Herend
Eladó családi ház

Herend

85 M Ft
4 + 1 szoba
200 m²
Herend
Eladó családi ház

Herend

144.9 M Ft
7 szoba
285 m²
Várpalota
Eladó családi ház

Várpalota

156.7 M Ft
4 szoba
130 m²
Herend
Eladó családi ház

Herend

99.9 M Ft
4 + 2 szoba
150 m²
Pápa
Eladó telek

Pápa

5.49 M Ft
1733 m²
0 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

205 M Ft
6 szoba
338 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

242.668 M Ft
3 szoba
95 m²
Balatonalmádi
Eladó panellakás

Balatonalmádi

70 M Ft
4 szoba
69 m²
Révfülöp
Eladó családi ház

Révfülöp

109 M Ft
5 szoba
187 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1760.227 M Ft
9 szoba
2250 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

449.9 M Ft
9 szoba
478 m²
Herend
Eladó családi ház

Herend

62 M Ft
3 szoba
100 m²
Herend
Eladó családi ház

Herend

114.3 M Ft
5 szoba
108 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

80 M Ft
3 + 3 szoba
112 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

276.605 M Ft
4 szoba
117 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

274.225 M Ft
4 szoba
118 m²
Balatonfüred
Eladó sorház

Balatonfüred

197 M Ft