Oasis Residence

Eladó telek
Zsámbék

+ 3 kép 1/6
99 900 000 Ft99.9 M Ft 49 043 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 2037 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Széll Emese
Duna House - József körút

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Érvényes építési engedéllyel rendelkező, panorámás luxustelek Zsámbékon komplett villa-projekttel együtt eladó

Zsámbék egyik legexkluzívabb részén, a Csillagerdő utcában, eladó egy impozáns, 2 037 m²-es, összközműves, belterületi építési telek, amelyhez jogerős építési engedély és teljes körű, generáltervezett villa-dokumentáció tartozik.

A délkeleti tájolású, enyhén lejtős telekről lenyűgöző panoráma nyílik a Budai-hegységre ideális helyszín egy modern, prémium kategóriájú családi villa megvalósításához.

A kész építési engedély alapján megépíthető nettó 427 m²-es, luxus színvonalú villa átgondolt építészeti koncepcióval készült: 5 hálószoba, wellnessrészleg, tágas élettér, energiatakarékos rendszerek és időtálló, modern dizájn jellemzi. A részletes látványterveknek köszönhetően már most látható a jövőbeli otthon eleganciája és aránya.

Ez a lehetőség különösen értékes azok számára, akik a főváros közvetlen közelében, mégis nyugodt, természetközeli környezetben keresnek kész fejlesztési koncepcióval rendelkező ingatlant akár saját otthon, akár befektetési célra.

A telek és a hozzá tartozó engedélyezett tervdokumentáció kizárólag egyben eladó.

Várom megkeresését egy személyes bejárásra, ahol Ön is megtapasztalhatja a telek páratlan adottságait és a projektben rejlő prémium lehetőségeket.

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Zsámbékon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zsámbék m² ár
49 e Ft
56 e Ft 12%
Ennek az ára
Zsámbék átlagár
99.9 M Ft m Ft
39.3 m Ft -154%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zsámbék

Eladó ingatlanok a környékről

Zsámbék, Zsámbék - kertváros
Eladó telek

Zsámbék

52 M Ft
1200 m²
0 m²
Tápiógyörgye
Eladó telek

Tápiógyörgye

3 M Ft
719 m²
0 m²
Ócsa
Eladó ikerház

Ócsa

79.9 M Ft
1 + 2 szoba
70 m²
Budakeszi, Budakeszi külterület
Eladó telek

Budakeszi

39.9 M Ft
2800 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

4.9 M Ft
1453 m²
0 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

49 M Ft
2 szoba
50 m²
Zsámbék
Eladó telek

Zsámbék

47.5 M Ft
612 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

4496.625 M Ft
43.69 ha
0 m²
Törökbálint, Anna hegy
Eladó telek

Törökbálint

170 M Ft
2 ha
Zsámbék
Eladó telek

Zsámbék

29 M Ft
2341 m²
Szentendre
Eladó telek

Szentendre

25.9 M Ft
2926 m²
0 m²
Zsámbék
Eladó telek

Zsámbék

14 M Ft
1093 m²
0 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

79 M Ft
3 szoba
68 m²
Szentlőrinckáta
Eladó telek

Szentlőrinckáta

5.5 M Ft
1594 m²
Zsámbék
Eladó telek

Zsámbék

17.9 M Ft
1118 m²
Zsámbék
Eladó telek

Zsámbék

6.8 M Ft
1608 m²
Zsámbék
Eladó telek

Zsámbék

6.8 M Ft
1608 m²
0 m²
Zsámbék
Eladó telek

Zsámbék

17.5 M Ft
998 m²
Zsámbék
Eladó telek

Zsámbék

39.9 M Ft
861 m²
Szigetszentmiklós
Eladó nyaraló

Szigetszentmiklós

34.9 M Ft
3 szoba
44 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

25 M Ft
2 szoba
50 m²
Tököl
Eladó családi ház

Tököl

103 M Ft
4 szoba
106 m²
Páty, Páty - üdülőövezet
Eladó telek

Páty

67 M Ft
5500 m²
0 m²
Zsámbék
Eladó telek

Zsámbék

32.9 M Ft
2116 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Seregélyes