Oasis Residence

Eladó telek
Tinnye

+ 3 kép 1/6
49 990 000 Ft49.99 M Ft 9 919 Ft/m2
5040 m²

Részletes adatok

Telekméret: 5040 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 412
Sarus Valéria
Otthon Centrum VI. kerület, Ó utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Királyvölgyben, Tinnye fejlődő, kertvárosias részén nagyméretű, körpanorámás telek eladó.

- 5040 nm
- belterület
- beépíthetőség 15%
- víz, villany, csatorna van

További információért hívjon!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

Telkek ára Tinnyén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tinnye m² ár
10 e Ft
25 e Ft 61%
Ennek az ára
Tinnye átlagár
49.99 M Ft m Ft
36.9 m Ft -35%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tinnye

Eladó ingatlanok a környékről

Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

79 M Ft
3 szoba
68 m²
Tinnye
Eladó telek

Tinnye

36 M Ft
892 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

775 M Ft
6.2 ha
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

83.115 M Ft
2 szoba
70 m²
Tinnye
Eladó telek

Tinnye

27 M Ft
1803 m²
0 m²
Szentendre, Szarvas hegyen eladó belterületi telek!
Eladó telek

Szentendre

69 M Ft
1590 m²
50 m²
Szentendre
Eladó telek

Szentendre

25.9 M Ft
2926 m²
0 m²
Tinnye
Eladó telek

Tinnye

65 M Ft
1834 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

29.9 M Ft
2234 m²
Tinnye
Eladó telek

Tinnye

49.99 M Ft
5050 m²
Csömör, Csömör - szántó terület
Eladó telek

Csömör

70 M Ft
9000 m²
0 m²
Tinnye
Eladó telek

Tinnye

39 M Ft
893 m²
0 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

49 M Ft
2 szoba
50 m²
Tinnye
Eladó telek

Tinnye

36 M Ft
892 m²
0 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

96 M Ft
9600 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó telek

Budakeszi

6.9 M Ft
1400 m²
0 m²
Tinnye
Eladó telek

Tinnye

29.9 M Ft
1736 m²
0 m²
Ócsa
Eladó ikerház

Ócsa

79.9 M Ft
1 + 2 szoba
70 m²
Tinnye
Eladó telek

Tinnye

75.6 M Ft
5040 m²
Tinnye, Tinnye - külterület
Eladó telek

Tinnye

25 M Ft
9000 m²
0 m²
Törökbálint, Anna hegy
Eladó telek

Törökbálint

170 M Ft
2 ha
Tinnye
Eladó telek

Tinnye

39 M Ft
893 m²
Tinnye, Bethlen Gábor utca
Eladó telek

Tinnye

36.9 M Ft
2218 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

25 M Ft
2 szoba
50 m²

Falusi CSOK ingatlanok