BAM Living

Eladó telek
Tata

26 900 000 Ft26.9 M Ft 34 487 Ft/m2
780 m²

Részletes adatok

Telekméret: 780 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 244
Varga Erika
Tatabánya

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Építési telek Felső Tatán
Felső Tata kertvárosias övezetében, csendes, családias környezetben, a Balogh Ferenc utca szomszédságában 780 nm-es, építési telek ELADÓ.
Építési paraméterek
:-Besorolása Lke-nk-O
-Beépíthetősége: 30%
-Építmény magasság: max. 5 m
-Beépítési mód: oldalhatáros
-Minimális zöldfelület: 50%
A telek közművesítése, és a magánút kialakítása folyamatban,, víz, csatorna, villany rendelkezésre fog állni.A városközpont 10 perc, az M1; autópálya 5 perc alatt elérhető.További információkért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

Telkek ára Tatán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tata m² ár
34 e Ft
23 e Ft -53%
Ennek az ára
Tata átlagár
26.9 M Ft m Ft
40.3 m Ft 33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tata

Eladó telkek a környékről

Tata, Látóhegy
Eladó telek

Tata

6.7 M Ft
1033 m²
Kecskéd
Eladó telek

Kecskéd

36 M Ft
1749 m²
0 m²
Tatabánya, Tatabánya Cseresznye utca 1
Eladó telek

Tatabánya

359.04 M Ft
2.04 ha
Szomód
Eladó telek

Szomód

11 M Ft
2500 m²
0 m²
Úny, Cseri-szőlők
Eladó telek

Úny

4.8 M Ft
1201 m²
Tata
Eladó telek

Tata

9.9 M Ft
2546 m²
Tata
Eladó telek

Tata

4.2 M Ft
973 m²
0 m²
Tata, 11. dűlő
Eladó telek

Tata

12 M Ft
3266 m²
Úny, Cseri-szőlők
Eladó telek

Úny

11.6 M Ft
3086 m²
Tatabánya
Eladó telek

Tatabánya

56 M Ft
3343 m²
0 m²
Tata, Látóhegy
Eladó telek

Tata

5.9 M Ft
884 m²
Dömös, Vertel József utca
Eladó telek

Dömös

15 M Ft
778 m²
Tatabánya
Eladó telek

Tatabánya

97.5 M Ft
3900 m²
0 m²
Tata
Eladó telek

Tata

9 M Ft
2525 m²
Esztergom, Csenkei híd
Eladó telek

Esztergom

45 M Ft
5000 m²
0 m²
Oroszlány
Eladó telek

Oroszlány

7 M Ft
2022 m²
0 m²
Tata
Eladó telek

Tata

28 M Ft
1211 m²
0 m²
Tata
Eladó telek

Tata

20.5 M Ft
3400 m²
Annavölgy, Szabadság utca
Eladó telek

Annavölgy

27 M Ft
5068 m²
Tata
Eladó telek

Tata

26.9 M Ft
771 m²
Tardos
Eladó telek

Tardos

356.7 M Ft
16.02 ha
0 m²
Esztergom, Diósvögy
Eladó telek

Esztergom

5 M Ft
2223 m²
0 m²
Kesztölc, Kökény utca
Eladó telek

Kesztölc

14.44 M Ft
972 m²
Tata
Eladó telek

Tata

65.9 M Ft
1200 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Halimba
Eladó családi ház

Halimba

59.9 M Ft
6 szoba
182 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

80 M Ft
4 szoba