Metrodom

Eladó telek
Szolnok

+ 3 kép 1/6
29 990 000 Ft29.99 M Ft 6 924 Ft/m2
4331 m²

Részletes adatok

Telekméret: 4331 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 360
Sarkadi Nikoletta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

A  szolnoki CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Szolnok-Szandaszőlősön egy 4331 m2 nagyságú lakóövezeti építési telket.
A szolnok-szandaszőlősi építési telek jellemzői: 
- a "kivett, beépítetlen terület" Szandaszőlősön, a Kiss János utcában található
- két egymás melletti, külön helyrajzi számon lévő telek össz mérete 4331 m2 (egyik 1778 m2, másik 2553 m2)
- a tulajdonos a két telket elsősorban egyben kívánja értékesíteni
- HRSZ: 11748 és 11749
- az utcafront összesen 20 méter széles (egyik telek 9 m, másik 11 m), a telkek hossza 216 méter
- minden közmű az utcában van
- kertvárosias lakó építési övezet besorolású, ennek megfelelően telkenkét 4 önálló lakóegység alakítható ki
- a legnagyobb megengedett beépítettség 25 %, zöldfelületi fedettség min. 60 %, épületmagasság max. 4,5 m lehet
- a Kiss János utca Szandaszőlős egyik kedvelt, központközeli, aszfaltozott utcája, a terület 1100 m távolságnyira van a szandaszőlősi központtól (iskola, óvoda, művelődési ház, üzletek, gyógyszertár, pizzéria, stb.)
Amennyiben a fenti Szandaszőlős, Kiss János úti eladó beépítetlen terület, vagy bármely kínálatunkban található ingatlan felkeltette érdeklődését, kérem hívjon bizalommal!
/A hirdetésben szereplő információk a megbízótól kapott adatok alapján készültek./
Irodánk teljes körű szolgáltatással áll ügyfelei rendelkezésére: hitelügyintézés, ügyvédi szolgáltatás, ingatlan értékbecslés, energetikai tanúsítvány készítése.

CasaNetWork - Ingatlanban otthon vagyunk!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

Telkek ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szolnok m² ár
7 e Ft
69 e Ft 90%
Ennek az ára
Szolnok átlagár
29.99 M Ft m Ft
29.7 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok

Eladó telkek a környékről

Jánoshida
Eladó telek

Jánoshida

3.8 M Ft
1231 m²
Újszász, Munkás utca
Eladó telek

Újszász

3 M Ft
1103 m²
Szolnok
Eladó telek

Szolnok

18.8 M Ft
387 m²
0 m²
Jászberény
Eladó telek

Jászberény

307.99 M Ft
1.5 ha
Szolnok
Eladó telek

Szolnok

69.9 M Ft
3978 m²
Szolnok
Eladó telek

Szolnok

149 M Ft
1.05 ha
Szolnok
Eladó telek

Szolnok

22.5 M Ft
550 m²
0 m²
Szolnok
Eladó telek

Szolnok

12.9 M Ft
720 m²
0 m²
Abádszalók
Eladó telek

Abádszalók

5.9 M Ft
560 m²
0 m²
Szolnok, Szandaszőlős, Bányász utca
Eladó telek

Szolnok

14.9 M Ft
1.02 ha
Szolnok, Szandaszőlős, Esze Tamás u
Eladó telek

Szolnok

13 M Ft
884 m²
0 m²
Jászapáti, Nincs utca
Eladó telek

Jászapáti

7 M Ft
3800 m²
Szolnok
Eladó telek

Szolnok

75 M Ft
1.13 ha
0 m²
Szolnok
Eladó telek

Szolnok

139 M Ft
2.8 ha
0 m²
Szolnok
Eladó telek

Szolnok

16.5 M Ft
501 m²
Szolnok
Eladó telek

Szolnok

16.9 M Ft
3000 m²
0 m²
Tószeg, Héja út
Eladó telek

Tószeg

2.4 M Ft
800 m²
Tiszaföldvár, Mártírok út
Eladó telek

Tiszaföldvár

120 M Ft
7.31 ha
Tószeg, Bagoly út
Eladó telek

Tószeg

1.99 M Ft
800 m²
Tiszajenő, Vasút utca
Eladó telek

Tiszajenő

3.1 M Ft
2033 m²
Szolnok
Eladó telek

Szolnok

4.99 M Ft
601 m²
Szolnok, Alcsi sziget, Alcsisziget utca
Eladó telek

Szolnok

12.5 M Ft
1210 m²
Szolnok, Déli városrész, Bányász utca 21-23
Eladó telek

Szolnok

14.9 M Ft
1.02 ha
0 m²
Szolnok
Eladó telek

Szolnok

39.9 M Ft
710 m²
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Dunaegyháza