BAM Living

Eladó telek
Szeged, Rézöntő

44 500 000 Ft44.5 M Ft 55 143 Ft/m2
807 m²

Részletes adatok

Telekméret: 807 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 236
Kulcs Ingatlaniroda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

KIVÉTELES LEHETŐSÉG - TELEK ÚJSZEGEDEN A FÜVÉSZKERT KÖZELÉBEN!

Eladó 2db, egymás mellett elhelyezkedő, különálló építési telek Újszeged egyik kedvelt, kertvárosias részén a Szegedi Füvészkert közelében.

A telkek egyenként 807 m2 alapterületűek, külön megvásárolhatóak. Ideális választást nyújtanak családi ház vagy akár modern, prémium otthon megvalósításához.

Főbb jellemzők:

* 2 db külön helyrajzi számon lévő telek
* Egymás mellett helyezkednek el
* 807 m2/telek
* 30% beépíthetőség
* Az egyiken a víz, másikon a villany bevezetésre került
* 1/1 tulajdonúak
* Tehermentes ingatlanok
* Nyugodt, kertvárosias, folyamatosan fejlődő környezet

Tervezze ide megépíteni álmai otthonát!

Ár: 44,5 millió ft , telkenként értendő

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
55 e Ft
209 e Ft 74%
Ennek az ára
Szeged átlagár
44.5 M Ft m Ft
61.2 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, Rézöntő

Eladó telkek a környékről

Szeged
Eladó telek

Szeged

23.9 M Ft
800 m²
Mindszent
Eladó telek

Mindszent

3.5 M Ft
985 m²
0 m²
Szeged, Szőreg, Föld
Eladó telek

Szeged

39 M Ft
3723 m²
0 m²
Szeged
Eladó telek

Szeged

18.99 M Ft
2470 m²
0 m²
Hódmezővásárhely
Eladó telek

Hódmezővásárhely

73 M Ft
1.22 ha
Mórahalom
Eladó telek

Mórahalom

5.99 M Ft
6007 m²
0 m²
Hódmezővásárhely
Eladó telek

Hódmezővásárhely

10.55 M Ft
459 m²
0 m²
Szeged
Eladó telek

Szeged

85 M Ft
2 szoba
50 m²
Makó
Eladó telek

Makó

3.5 M Ft
4162 m²
0 m²
Szeged
Eladó telek

Szeged

55.99 M Ft
3346 m²
0 m²
Szeged
Eladó telek

Szeged

41.99 M Ft
758 m²
80 m²
Szeged
Eladó telek

Szeged

79 M Ft
1 szoba
30 m²
Szeged
Eladó telek

Szeged

437 M Ft
1.13 ha
Szeged, Szentmihály, Bodorka utca
Eladó telek

Szeged

13.99 M Ft
741 m²
Mindszent
Eladó telek

Mindszent

5.5 M Ft
728 m²
0 m²
Szeged
Eladó telek

Szeged

14.99 M Ft
956 m²
0 m²
Szeged, Szőreg, Föld
Eladó telek

Szeged

72 M Ft
6155 m²
0 m²
Szeged
Eladó telek

Szeged

59.8 M Ft
3881 m²
Szeged
Eladó telek

Szeged

26.9 M Ft
1300 m²
Balástya
Eladó telek

Balástya

47 M Ft
15 ha
Szeged
Eladó telek

Szeged

1030 M Ft
4.04 ha
0 m²
Szeged
Eladó telek

Szeged

26.9 M Ft
1300 m²
Szeged
Eladó telek

Szeged

95 M Ft
2 szoba
60 m²
Röszke
Eladó telek

Röszke

8.99 M Ft
840 m²
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Márianosztra
Eladó családi ház

Márianosztra

38 M Ft