Aerogate Homes

Eladó telek
Szeged, 10 felett

+ 2 kép 1/5
149 990 000 Ft149.99 M Ft 294 098 Ft/m2
10 felett

Részletes adatok

Telekméret: 510 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 10 felett
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 413
Szegedi Adorján
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Lk-253776, azaz zártsorú beépítés mellett, 50% beépíthetőséggel és 25% zöldfelülettel lehet számolni 9-12,5 méteres homlokzatmagasságú épületet a sarki telkekre jellemző plusz lehetőségekkel. A lakóegységek száma maximálisan 8 lehet.

Az ingatlan vételára 149.990.000 Ft

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
294 e Ft
209 e Ft -41%
Ennek az ára
Szeged átlagár
149.99 M Ft m Ft
61.2 m Ft -145%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, 10 felett

Eladó telkek a környékről

Szeged
Eladó telek

Szeged

18.99 M Ft
2470 m²
0 m²
Szeged, Szőreg, Föld
Eladó telek

Szeged

39 M Ft
3723 m²
0 m²
Szeged, Szőreg, Föld
Eladó telek

Szeged

39 M Ft
3723 m²
0 m²
Szeged
Eladó telek

Szeged

5.5 M Ft
2.13 ha
0 m²
Szeged
Eladó telek

Szeged

95 M Ft
2 szoba
60 m²
Csongrád
Eladó telek

Csongrád

199 M Ft
3.4 ha
Szeged
Eladó telek

Szeged

114.99 M Ft
2344 m²
0 m²
Szeged
Eladó telek

Szeged

59.8 M Ft
3881 m²
Szeged, Szentmihály, Bodorka utca
Eladó telek

Szeged

13.99 M Ft
741 m²
Mindszent
Eladó telek

Mindszent

3.5 M Ft
985 m²
0 m²
Forráskút
Eladó telek

Forráskút

37 M Ft
5 ha
0 m²
Makó
Eladó telek

Makó

3.99 M Ft
2749 m²
0 m²
Sándorfalva
Eladó telek

Sándorfalva

2.99 M Ft
1012 m²
0 m²
Hódmezővásárhely
Eladó telek

Hódmezővásárhely

73 M Ft
1.22 ha
Derekegyház
Eladó telek

Derekegyház

200 M Ft
10.33 ha
Mórahalom
Eladó telek

Mórahalom

5.99 M Ft
6007 m²
0 m²
Szeged
Eladó telek

Szeged

26.9 M Ft
1300 m²
Bordány
Eladó telek

Bordány

27.5 M Ft
2577 m²
Szeged
Eladó telek

Szeged

14.99 M Ft
956 m²
0 m²
Szeged
Eladó telek

Szeged

26.9 M Ft
1300 m²
Balástya
Eladó telek

Balástya

47 M Ft
15 ha
Szeged
Eladó telek

Szeged

59.8 M Ft
3881 m²
Szeged
Eladó telek

Szeged

23.9 M Ft
800 m²
Szeged
Eladó telek

Szeged

5.5 M Ft
2.13 ha
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

9.9 M Ft
3 szoba
0 m²
Csurgó
Eladó családi ház

Csurgó

55 M Ft
6 szoba
257 m²
Mándok, Mónus Illés utca 12