Eladó telek
Sukoró
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó telek leírása
Fejér vármegye gyönyörű településén, Sukorón kínálunk eladásra egy lenyűgöző panorámával rendelkező, 6258 nm-es telket, amely külterületen helyezkedik el, közvetlenül a belterületi, családi házak mellett.
Ez a telek nem mindennapi, a hegyoldal adta extrém terep viszonyokkal rendelkezik: kb. 40 m szintkülönbség, sziklás talaj, saját erdősáv, fenti részen pedig legelő, ide akár építkezhet is.
A környék adottságai, mint a gyönyörű természet, a tó közelsége, mind hozzájárulnak ahhoz, hogy ez a telek egyedülálló lehetőséget kínáljon Önnek, hogy álmai projektjét létrehozza.
Ehhez, 50 m távolságra tudunk ajánlani egy 2354nm-es zártkerti telket, amely el van látva árammal, így akár kiegészítheti elképzeléseit.
A telek jellemzői:
-a telek felhasználási és övezeti előírásait, a település területén a SÉSZ szabályozza, mely folyamatosan frissül.
-közművek a környező utcákból beköthető.
-művelési ág alá tartozik, így kifüggesztéses eljárás megelőzi a birtokbaadást.
Sukoró jól megközelíthető autóval, tömegközlekedéssel, vagy akár kerékpárral a kiépített kerékpárúton.
M7 autópálya felhajtó 10 percnyire, Budapest 45 km, Székesfehérvár 15 km-re elérhető.
Ha kérdései lennének a telekkel vagy a környékkel kapcsolatban, ne habozzon bizalommal keresni minket.
Szívesen állunk rendelkezésére minden információval, amely segíthet Önnek a döntés meghozatalában.
Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30.
Telkek ára Sukorón
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Sukoró